Štafetový test odolnosti: Putování hodinek Traser P 6600 Type 6 MIL-G Sapphire VI.

10. Led 2017 | Článek přečten: 2 018 x

Recenze, Seriál, Traser

Dalším účastníkem testování, ke kterému se putovní hodinky Traser P 6600 Type 6 MIL-G Sapphire na své cestě dostaly, byl Liqid. Jak je hodnotí po několikadenním nošení a testování? Přečtěte si čerstvou recenzi.

Již při přihlášení do tohoto štafetového běhu jsem byl poněkud v rozpacích. Jakožto členovi Chronomagu mi prošlo rukama něco přes třicet hodinek, které jsem ponosil a většinou poslal dělat radost dál. Velká část kousků však byla od těchto „toolů“ diametrálně odlišná, jsem spíše na menší hodinky. Byla to pro mě tedy relativně nová zkušenost.
wp_20160202_13_12_34_proA nyní již k hodinkám samotným. Po vybalení jsem byl mile překvapen prvním dojmem. Hodinky v ruce působí až extrémně bytelně. Jsou asi jako kalašnikov – vše je na nich zcela funkční, žádné kudrlinky nečekejte. Pohyb lunety je tuhý a jasně čitelný, stejně tak manipulace s lehce zapuštěnou korunkou. S tritiem to pro mě byla premiéra. Ve tmě velice příjemná funkčnost. Na rozdíl od klasické lumibarvy zde potěší konstantní svítivost. Plastová kostra chránící pouzdro nepůsobí nikterak lacině, naopak vypadá velice bytelně a trvanlivě.
wp_20160207_11_41_17_proA teď co mi vadí. S ohledem na pohon (quartz) bych byl rád za nižší pouzdro. U pracovních hodinek by to bylo jistě jedině plusem, protože takhle se mi špatně vešly pod bundu a rukavice. Také jsem s nimi párkrát o něco zavadil. Zde nutno podotknout, že to na nich není nikde vidět a plastová kostra opravdu funguje skvěle. Stejně tak průměr by mohl být menší. Klidně bych oželel přítomnost vnitřní očíslované lunety, ta mi tam přijde tak trošku navíc.
wp_20160207_11_43_15_proZávěrečné shrnutí: Pokud hledáte hodinky, které s vámi bez problému přežijí i apokalypsu, a jste majitelem většího zápěstí, tak jsou Milgy od Traseru jasnou volbou.
wp_20160207_11_43_43_pro Děkuji tedy za možnost zapojit se do toho projektu a přeji hodinkám mnoho dalších úspěšných akcí.

Autor recenze i fotografií: Liqid

 1. Štafetový test hodinek začíná
 2. První zastávka: prischera
 3. Střelba, motokáry, autoslalom. Test č. 2: Michelin
 4. MIL-G potřetí a na horách: tommas4
 5. Putovní Trasery na ruce pořadatele MTB závodu: kupko
 6. MIL-G pod vodou a na golfu: kriznik
 7. Jasně, stručně o MIL-G: Liqid
 8. Pohádková recenze: vladacr
 9. MIL-G poosmé a v super kondici: Gustaf
 10. Pod drobnohledem a v zápřahu: ggrand
 11. Hodinky, které nemusím šetřit: Rudykopalsson
 12. Poctivé hodinky na výletě: Effe
 13. Prohlídka v servisu a závěrečné zhodnocení

Témata

, , , , , , , ,


Napište komentář