Články v kategorii | Storm RSS feed for this section

Hodinky s neotřelým designem STORM Satellite Rose gold

14. ledna 2011

0 komentářů

Hodinky s neotřelým designem STORM Satellite Rose gold

Hodinky STORM Satellite Rose gold jsou designové pánské hodinky Satellite s unikátním černým designem se zlato-růžovými prvky ciferníku v podobě průhledného půlměsíce. Analogové zobrazení času, sekundová ručička, kulaté ocelové pouzdro, ocelový náramek černého ocelového vzhledu. Quartzový bateriový strojek a minerální sklo. Jejich design je skutečně originální, posoudit můžete sami.

Celý článek...

Hodinky STORM Duo Brown

11. ledna 2011

0 komentářů

Hodinky STORM Duo Brown

Hodinky STORM pro muže, to je ucelené spektrum individuálních stylů a mnoho technicky zajímavých prvků, často velmi unikátních a jedinečných. Bez ohledu na to, jaký je osobní vkus nositele, kolekce STORM myslí na každý životní styl a vkus, moderní i tradiční, klasický i trendy. Módní pánské hodinky Storm Duo Brown (v hnědé barvě). Tělo hodinek […]

Celý článek...

Netradiční hodinky Storm s LED

11. dubna 2010

0 komentářů

Opravdu netradiční hodinky představila hodinářská divize londýnské módní značky Storm. Ocelové pouzdro s LED displejem ukazuje čas pomocí malých led diod. Hodinky se prodávají v české distribuci za 5490,- Kč. Pro ty, kdo plánují cestu do Londýna může být zajímavá cena v librách: £129.99.

Celý článek...

Značka hodinek: Storm

11. dubna 2010

0 komentářů

Londýnská módní značka STORM je známá svými osobitými, moderními hodinkami, šperky i dalšími stylovými módními doplňky. Každá řada od STORMU je jiná – a všechny jsou unikátní, stejně jako lidé, kteří STORM nosí. Ať už je váš styl dramaticky nekonveční nebo uhlazeně rafinovaný, hodinky, šperky a doplňky STORM podtrhnou vaši individualitu a osobnost.

Celý článek...