Štafetový test odolnosti: Putování hodinek Traser P 6600 Type 6 MIL-G Sapphire IV.

2. Říj 2016 | Článek přečten: 2 347 x

Recenze, Seriál, Traser

Jako čtvrtému v pořadí se putovní hodinky Traser P6600 Type 6 MIL-G Sapphire dostaly do rukou kupkovi. Pojďme se podívat, jak vidí testovaný kousek on.

Hned po rozbalení jsem byl překvapen dobrým stavem pouzdra. Na to, kolik toho už zažily, vypadají opravdu výborně. Hned po doručení  jsem je nasadil na ruku a nosil je po celou dobu testování každý den kromě spánku.
traser-p-6600-type-6-mil-g-sapphire_kupko_4Na to, jak jsou hodinky velké, tak mi na ruce nijak nevadily a nikde v oblečení nepřekážely, váha byla taky nositelná. Co mě ale překvapilo, byly malé ručičky na tak velké pouzdro, ale dá se na to zvyknout. Svítivost trubiček byla dostačující, pěkně viditelná a nikterak neoslňovala, výhoda je, že svítí stále stejně. Jedna věc mě, ale překvapila, a to nemile, že ručičky neseděly přesně na indexy. Zajímavé je to, že tahle vada se projevuje až u čísel 9/10/11/12.
traser-p-6600-type-6-mil-g-sapphire_kupko_3Co se mnou zažily: nošení každý den v práci a přišly mi v době, kdy jsem pořádal MTB cyklistický závod Bolatická 30, to znamená několikadenní značení a čištění trasy na kole a v terénu byly mnoho hodin i za jízdy, šlo na nich dobře sledovat čas. Při stavění zázemí závodu také byla otestovaná vodotěsnost, oba dny od rána do večera vkuse pršelo.
traser-p-6600-type-6-mil-g-sapphire_kupko_6Tyto opravdu velice zajímavé a pěkné hodinky mnohokrát upoutaly pozornost lidi kolem mě svým podmanivým vzhledem. Překvapilo mě, kolik lidí tuhle značku zná, věty „Jé, vy mate Trasery, super hodinky, ty bych také chtěl :-)“ nebo „Měl jsem je a jak tak na ně koukám, asi si je zase koupím“ mě opravdu potěšily.
traser-p-6600-type-6-mil-g-sapphire_kupko_5Tímto moc děkuji, že jsem dostal od majitele možnost si odzkoušet tyhle super hodinky. Přesně tenhle model s plastovým pouzdrem bych si nekoupil, ale rozhodně bych si vybral model celokovový bez ochranné vrstvy.
traser-p-6600-type-6-mil-g-sapphire_kupko_2

Autor recenze i fotografií: kupko

 1. Štafetový test hodinek začíná
 2. První zastávka: prischera
 3. Střelba, motokáry, autoslalom. Test č. 2: Michelin
 4. MIL-G potřetí a na horách: tommas4
 5. Putovní Trasery na ruce pořadatele MTB závodu: kupko
 6. MIL-G pod vodou a na golfu: kriznik
 7. Jasně, stručně o MIL-G: Liqid
 8. Pohádková recenze: vladacr
 9. MIL-G poosmé a v super kondici: Gustaf
 10. Pod drobnohledem a v zápřahu: ggrand
 11. Hodinky, které nemusím šetřit: Rudykopalsson
 12. Poctivé hodinky na výletě: Effe
 13. Prohlídka v servisu a závěrečné zhodnocení

Témata

, , , , , , , ,


Napište komentář