Victorinox přichází s titanovou verzí svých INOX modelů

20. Zář 2016 | Článek přečten: 1 942 x

Inzerce, Novinky, Victorinox

victorinox-inox-titanŘada Victorinox I.N.O.X. se rozrostla o nový přírůstek – propracované hodinky I.N.O.X. Titanium, které jsou ztělesněním kvality a technické dokonalosti. Ikona mezi časomírami odhaluje pravou tvář značky Victorinox, jde totiž o moderní, designový kousek, na který se můžete 100% spolehnout.

Konkrétně jde o tyto 3 barevné varianty:

Výsledkem několikaletého vývoje jsou lehké a odolné hodinky s několika funkcemi ve dvou různých variantách. Živelný oranžový řemínek prezentuje jistotu, jasně modrá zase svobodu. Řemínky jsou gumové, hypoalergenní a na zápěstí je téměř neucítíte. Modely disponují luminiscenčními indexy a datumovkou. Cílem novinky z řady I.N.O.X. bylo vytvořit hodinářský standard a zároveň vytvořit pevný most, který propojí kvalitu a inovaci se spolehlivou funkčností. I.N.O.X. Titanium splňují odvážné plány svých výrobců. Nikdy vás nenechají na holičkách. Skutečně!

360° video

Technická specifikace

Pouzdro Průměr 43mm
Pískované, titanové
Safírové sklo odolné proti poškrábání s trojitou anti-reflexní úpravou
Voděodolnost do 200 metrů
Šroubovací zadní strana pouzdra
Chráněná šroubovací korunka
Číselník a pásek Šedivý číselník
Luminiscenční indexy,
Datumovka,
Gumový řemínek
Strojek Ronda 715

O Victorinox Swiss Army

victorinox-logo Hodinky značky Victorinox Swiss Army nemusí závidět oslavovanému multifunkčnímu noži od Swiss Army. Obě skupiny výrobků sdílejí stejné hodnoty ztělesňující švýcarské know-how a jsou synonymem vysoké kvality, vynalézavosti, multifunkčnosti a dlouhé životnosti. Victorinox Swiss Army vyrábí své hodinky ve vlastních dílnách podle kritérií, která upřednostňují technický výkon a tím optimalizují praktickou využitelnost. Splňují nejpřísnější normy švýcarského hodinářského průmyslu, a proto se na výrobky vztahuje tříletá záruka. Jsou to skutečně přesné nástroje, které jsou současně moderní a nadčasové, a navržené tak, aby vydržely.
Victorinox Swiss Army hodinky se mohou pyšnit svým místem v tradici rodinného podniku založeného před 130 lety v Ibachu, v srdci Švýcarska.

Firma Victorinox pokračuje ve výrobě nožů, které jsou nezbytné nejen pro miliony obyčejných lidí po celém světě, ale také pro mnohé armády a astronauty NASA. Švýcarský armádní nůž, z něhož se stal během let kultovní objekt, zaujímá čestné místo ve sbírkách MOMA (Museum of Modern Art) v New Yorku. Rok za rokem se vývoj stále rozšiřuje a nůž postupně získává nové a nové funkce.

Témata

, , , , , ,


Napište komentář