Limitovaná edice leteckých Victorinox Airboss Mechanical

16. Zář 2016 | Článek přečten: 2 419 x

Inzerce, Novinky, Victorinox

Za svůj název Airboss vděčí hodinky jedné z nejvyšších šarží oboru řízení leteckého provozu – tvz. „air boss“ – šéfovi leteckého provozu. Utilitární hodinky, jejichž podstatou je funkčnost, chronograf vybavený logaritmickým pravítkem (model Victorinox Airboss Mach 9 LE 241732) – to vše dohromady vytváří distingovaný charakter hodinek. Nyní značka Victorinox přináší tento oblíbený designový kousek v limitované edici Airboss Mechanical.

Role šéfa letového provozu, který zodpovídá za finální odpočet při startech a přistáních, vyžaduje neochvějnou přesnost a smysl pro detail, což jsou také základní estetické a technické parametry kolekce Victorinox Airboss Mechanical. Pouzdro velkorysých rozměrů s čitelností optimalizovanou pro den i noc disponuje širokým, kontrastním číselníkem vylepšeným velkými luminiscentními arabskými číslicemi s decentními ručkami. Pro maximální zdůraznění prostorového efektu se pod safírovým sklem objevuje 24-hodinový vojenský čas v červené barvě, typický pro značku Victorinox.

Airboss US NAVY

Airboss US NAVY

Výrazné a výkonné, tyto hodinky nevykazují žádné technické nedostatky, poruchy ani zkraty a jsou tak první volbou pro inženýry, architekty a finančníky. Limitovaná edice Airboss Mechanical s robustním 42 milimetrovým pouzdrem je vyrobena z titanu, lehkého a odolného kovu. Jeho pískovaná povrchová úprava mu dodává matný vzhled a pohlcuje okolní světlo. Tato úprava zdůrazňuje linie modelu a dodává mu autentický vzhled. Hodinky jsou připevněny k pásku z hnědé leštěné kůže, evokujícího letecké bundy.

Limitovaná kolekce 250 číslovaných kusů představuje spolehlivé hodinky, které se snadno čtou a ovládají. Nástroj používaný v leteckém provozu však ohromí jak znalce hodinek, tak milovníky designu.

Specifikace

Pouzdro Průměr 42mm
Safírové sklo odolné proti poškrábání s trojitou anti-reflexní úpravou
Voděodolnost do 100 metrů
Dýnko z nerezové oceli
Číselník a pásek Šedivý číselník
Luminiscenční indexy, hodinové a minutové ručky
Vojenský čas,
Datumovka
Náramek z leštěné kůže
Strojek ETA 2824

O Victorinox Swiss Army

victorinox-logo Hodinky značky Victorinox Swiss Army nemusí závidět oslavovanému multifunkčnímu noži od Swiss Army. Obě skupiny výrobků sdílejí stejné hodnoty ztělesňující švýcarské know-how a jsou synonymem vysoké kvality, vynalézavosti, multifunkčnosti a dlouhé životnosti. Victorinox Swiss Army vyrábí své hodinky ve vlastních dílnách podle kritérií, která upřednostňují technický výkon a tím optimalizují praktickou využitelnost. Splňují nejpřísnější normy švýcarského hodinářského průmyslu, a proto se na výrobky vztahuje tříletá záruka. Jsou to skutečně přesné nástroje, které jsou současně moderní a nadčasové, a navržené tak, aby vydržely.
Victorinox Swiss Army hodinky se mohou pyšnit svým místem v tradici rodinného podniku založeného před 130 lety v Ibachu, v srdci Švýcarska.

Firma Victorinox pokračuje ve výrobě nožů, které jsou nezbytné nejen pro miliony obyčejných lidí po celém světě, ale také pro mnohé armády a astronauty NASA. Švýcarský armádní nůž, z něhož se stal během let kultovní objekt, zaujímá čestné místo ve sbírkách MOMA (Museum of Modern Art) v New Yorku. Rok za rokem se vývoj stále rozšiřuje a nůž postupně získává nové a nové funkce.

Témata

, , , , , , ,


Napište komentář