Štafetový test odolnosti: Putování hodinek Traser P 6600 Type 6 MIL-G Sapphire XI.

26. Kvě 2017 | Článek přečten: 1 727 x

Recenze, Seriál, Traser

Naše sledování putování hodinek Traser P6600 Type 6 MIL-G Sapphire Tritium končí. Posledním členem fóra Chronomag, který se směle pustil do testování a podělil se o svou recenzi, byl Effe.

Já jsem další, u kterého hodinky pobyly na přechodnou dobu. Z mého pohledu jde o ideální poměr celková velikost vs. hmotnost. Ač vypadají na první pohled plastově (díky žebrům), na ruce jsou cítit, ale ne nijak moc. Pravda ciferník by mohl být větší, zdá se mi trošku utopený.
20160701_070938 Lumi slabší, ale po nasvícení jsem si jich už při svých nočních toulkách potemnělým bytem k ledničce a WC i všiml. Luneta jde opravdu ztuha, ale u odolných hodinek to myslím je spíše k užitku. Dýnko vypadá velmi zdařile, industriálně a safírové sklíčko potěší.
20160707_080307 Nad řemínkem se sice ohrnoval nos, ale mně nepřipadal nijak podřadný (Pozn. redakce: Původní řemínek hodinek autor myšlenky Štafetového testu na začátku testování vyměnil.) Docela si dokážu představit ho na hodinkách nechat. Slizký nebyl a zápěstí taky nemám depilované. Co se týče přesnosti, tak po počátečním nastavení se dostaly na +4,8 sekund (0,3 s/den) v průběhu dvaceti dnů-WatchCheck a jak by řekl Horst Fuchs „to se vyplatí“.

Celkově jsem z nich pozitivně naladěn, takové poctivé, fajné a pěkné hodinky, které jsou připraveny přijmout nějakou tu ránu bez odmlouvání, což by mohlo přijít vhod vyznavačům sado-masochistických salónů. 😀
20160707_082824Mimo již zmíněné noční procházky po bytě se mnou byly na Lysé hoře, Smrku, Javorovém, zahrály si badminton, tenis a nakonec zavítaly do bývalých Rothschildových závodů. Tady už přece jen s větší opatrností, neboť plastové části nebudou příliš stálé při teplotách nad tisíc stupňů. Fotka s tvrdoměrem je jen ilustrativní, nechtěl jsem se zapsat do historie jako ten, který první rozlousknul safírové sklíčko putovních Traserů tvrdokovovou kuličkou.

20160713_143421 Díky za možnost vyzkoušení Xenomorfovi.

Autor recenze i fotografií: Effe

 1. Štafetový test hodinek začíná
 2. První zastávka: prischera
 3. Střelba, motokáry, autoslalom. Test č. 2: Michelin
 4. MIL-G potřetí a na horách: tommas4
 5. Putovní Trasery na ruce pořadatele MTB závodu: kupko
 6. MIL-G pod vodou a na golfu: kriznik
 7. Jasně, stručně o MIL-G: Liqid
 8. Pohádková recenze: vladacr
 9. MIL-G poosmé a v super kondici: Gustaf
 10. Pod drobnohledem a v zápřahu: ggrand
 11. Hodinky, které nemusím šetřit: Rudykopalsson
 12. Poctivé hodinky na výletě: Effe
 13. Prohlídka v servisu a závěrečné zhodnocení

Témata

, , , , , , , ,


Napište komentář