Victorinox Inox pro potápěče

5. Dub 2018 | Článek přečten: 1 919 x

Victorinox

O tom, do kterých modelů vkládá Victorinox v poslední době největší naděje, není pochyb. Od roku 2014, kdy byl představen první model odolných hodinek Victorinox I.N.O.X. na pryžovém řemínku, rozšířily tuto řadu hodinky s řemínky z oceli, kůže, 2 metrů paracordu, speciální edice s páskem z požárnické kůže nebo Victorinox I.N.O.X. Titanium. Poslední novinkou jsou Victorinox I.N.O.X. Professional Diver navržené speciálně pro potápěče.

Poprvé byly k vidění na loňském Baselworldu. Od základního modelu je odlišuje robustnější pouzdro a důraz na čitelnost. Ostatní parametry, jako pouzdro z nerezové oceli, safírové sklíčko s antireflexem či vodotěsnost, ale zůstaly stejné. Jako správné potápěčské hodinky vyhovují standardu ISO 6425, jehož požadavky musí splňovat jakékoliv hodinky, které chtějí nést označení potápěčské hodinky.

130x testované potápky

Barevná provedení

Luminiscence

Zatímco indexy a hodinovou ručičku osvětluje zelená luminiscence SuperLuminova, minutovou ručičku a bod na 12. hodině mají modrou barvu. Díky výrazněji značeným indexům a štědré vrstvě luminiscenčního nátěru je ciferník přehledný a jeho čitelnost opravdu snadná.

Zdroj:

Témata

, , ,


Napište komentář