Casio představilo ještě chytřejší Casio Pro Trek s Android Wear 2.0

6. Dub 2018 | Článek přečten: 6 050 x

Casio, Chytré hodinky, Značky hodinek

Hodinky Casio Pro Trek patří mezi nejprodávanější outdoorové hodinky na trhu a každý její model se může pochlubit celou řadou praktických funkcí. Casio jde ale ještě dál. Na začátku ledna byly představeny Casio Pro Trek Smart s Android Wear 2.0, tedy chytré outdoorové hodinky. Prodávat se začnou v koncem dubna 2017 v černé a oranžové variantě.

Aktualizace: pro ČR bohužel hodinky nejsou dostupné.

Odolné a chytré

Standardy odolnosti, na které jsme u sportovních hodinek Casio zvyklí, zůstaly zachované i u chytrého modelu. Ten disponuje vodotěsností do 50 m a zvýšenou odolností při pádech, výkyvech teplot a kontaktu s živly.

Oproti klasickým chytrým hodinkám zůstávají Casio Pro Smart o něco masivnější (61,7 mm × 56,4 mm × 15,7 milimetrů). Včetně gumového řemínku váží 92 g.

Duální displej a výbava

Dotykový displej s úhlopříčkou 1,32 palců a rozlišením 320×300 se skládá ze dvou vrstev. Jedna je barevná, druhá monochromatická (černobílá). Pokud zrovna nevyužíváte mapy ve vašich hodinkách, můžete barevnou vrstvu vypnout a zobrazit si čas na černobílé, což přispěje k šetření baterie a delší výdrži hodinek.

Z funkcí hodinky nabízí tlakoměr, akcelerometr, gyroskop, elektromagnetický kompas.

Barevné mapy v hodinkách i bez připojení k internetu

Hodinky běží na operačním systému Android Wear 2. 0 s podporou Wi-Fi a Bluetooth 4. 1. a GPS včetně ruského GLONASSu a japonské MICHIBIKI, takže určení pozice bude maximálně přesné kdekoliv na světě. Aby zapnutí GPS rychle nevybilo baterii, je vybaveno režimem šetřícím spotřebu energie. Casio disponuje vlastními barevnými mapami, které si můžete sáhnout do hodinek a používat je offline.

Při aktivním využití by měly hodinky vydržet jeden den. Pokud je použijete pouze ke zobrazování času, jedno nabití vám vystačí na celý měsíc. Hodinky se nabíjí pomocí magnetické podložky.

Zdroj:

  • http://wsd.casio.com/us/en/wsd-f20/features/
  • http://www.stuff.tv/in/casio/pro-trek-smart-wsd-f20/review

Témata

, , , , , , ,


Napište komentář