Putování hodinek Traser P 6600 Type 6 MIL-G Sapphire mezi lidem 3.

26. Bře 2018 | Článek přečten: 1 767 x

Recenze, Seriál, Traser

Od kolegy sem dostal možnost si vyzkoušet jeho hodinky Traser. Normálně hodinky nenosím, naposledy před pár lety a když sem poslední dobou pokukoval po nějakých, tak to byly z řady G-shock. Z počátku se mi hodinky zdály těžké a na ruce sem o nich pořád věděl, ale po dvou týdnech sem si na ně zvykl a přestal sem sledovat čas na telefonu, ale na Traserech. Trochu problémy jsem měl s řemenem, „Obrismorgan“ (aka isofrane) mi přišel tuhý a zapínání mi nevyhovovalo, NATO strap taky nebyl to pravé ořechové, nakonec mi nejvíc sedl „slizký gumák z číny. Jen se mi pod ním trochu potila ruka. Odečet času sem musel nějakou dobu „zpracovávat“, protože jsem zvyklý na digitální podobu z mobilu, takže na ručky nestačilo jen rychle mrknout. Třetí týden už mne hodinky „vzaly“, takže sem je raději vrátil majiteli, ať si na ně nezvyknu příliš. 🙂

Co bych vyzdvihl je lumi. Tritium je super, hlavně v noci, kdy sem snadno zjistil, kolik je hodin a nemusel „rozsvítit“ mobil, který na rozespalé oko působí jako halogen. Ke konci už jsem zvonící budík na telefonu jen hmatem vypnul a pak se podíval, kolik je hodin na Trasery.  Dokonce sem se při procházkách venku se psem „osvobodil“ od mobilu, který sem do té doby nosil, abych věděl, kolik je hodin. S hodinkami sem jej mohl nechat doma. Občas sem použil otočnou lunetu pro odměření času.

Uměl bych si představit mít Trasery na denní nošení, odolnost sem prověřil při manuální práci a několikrát nárazem do okolních předmětů. Ač jsem měl obavy, že sem je poškodil, nebylo tomu tak. Sice pořád pokukuji po nějakých G-shockách, ale asi by mi už nevadily ani ručičkové hodinky.

Děkuji všem za pozornost, s pozdravem

Jirka

Témata

, , , , , , ,


Napište komentář