Designed for all the things that cannot be measured. Velká premiéra nových chytrých sportovních hodinek Suunto 9 Peak

10. Čvn 2021 | Článek přečten: 787 x

Inzerce, Suunto, Značky hodinek

Hodinky pro výjimečné příležitosti při sportu a dobrodružných zážitcích, které s vámi zůstanou navždy. Suunto 9 Peak jsou nejtenčí, nejmenší a nejodolnější sportovní hodinky, které značka Suunto kdy vyrobila. Zjistěte více a dobrodružství může začít!

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je suunto-540x360.png.

Radujte se z okamžiků naplněných pozitivní energií bez ohledu na to, jestli běháte ve městě, po horských stezkách, jezdíte na kole nebo milujete jinou sportovní disciplínu. Více než 80 sportovních režimů, navigace GPS, voděodolnost do 100 m, meteorologické funkce, barometr, měření hladiny kyslíku v krvi a skandinávský design – seznamte se s novými hodinkami Suunto 9 Peak.

Suunto 9 Peak – Adventure starts here  

Díky těmto hodinkám v sobě objevíte dobrodružného ducha a podpoříte svůj každodenní trénink. Co v sobě skrývá nový model Suunto 9 Peak?

Suunto 9 Peak jsou moderní sportovní chytré hodinky, která mají profesionální funkce sportovních hodinek. Jsou to také nejtenčí a nejmenší hodinky, které kdy značka Suunto vyrobila. Nový model umožňuje využívat všechny přednosti, které přinesl předchozí ikonický model Suunto 9 Baro – ale to není všechno.

Během náročných horských treků jsou zásadní dobré rozplánování fyzické námahy, aklimatizace ve velké nadmořské výšce a kontrola důležitých životních funkcí. Díky nové funkci vám hodinky Suunto 9 Peak změří a poskytnou údaje o okysličení krve, které vám umožní bezpečné plánování dalších akcí.

Další novinkou je možnost bezdrátové aktualizace softwaru Over The Air prostřednictvím aplikace Suunto. Díky ní budou mít vaše hodinky nejnovější a nejlepší software.

Podívejte se na premiéru: https://youtu.be/hGjxerV2VQw

Suunto 9 Peak – ultratenké a odolné

Nový model bude nabízen ve dvou výjimečných verzích. U první verze Suunto 9 Peak Granite Blue Titanium / Birch White je použit titan třídy 5, který přináší nižší hmotnost a maximální komfort. Tvrdé, odolné proti poškrábání a hypoalergenní, to je nejlepší volba – dokonce i pro velmi citlivou pokožku. Druhá verze Suunto 9 Peak All Black / Moss Grey využívá velmi silnou kovovou konstrukci z nerezové oceli. U obou modelů je použité vysoce kvalitní safírové sklíčko.

Model Suunto 9 Peak, který byl navržen ve Finsku a testován v extrémních podmínkách, v sobě spojuje moderní design s vynikající odolností, takže přináší komfort při náročných výpravách. Kapacita baterie umožňuje až 25 hodin provozu při nejpřesnějším příjmu GPS a až 170 hodin s GPS v režimu Tour.

Hodinky Suunto 9 Peak jsou kromě toho voděodolné do 100 m anavržené tak, aby byly stále s vámi i při těch největších dobrodružstvích.

Suunto 9 Peak – hodinky určené přímo pro vás

Dobrodružství nelze změřit, ale můžete je prožít. Hodinky Suunto 9 Peak se osvědčí během každé výpravy, protože se hodí k jakémukoliv oblečení a do každého počasí a rovněž přinášejí maximální komfort při nošení ve dne i v noci. Navíc jsou díky skandinávskému designérskému nápadu ultratenké, vejdou se pod rukáv bundy a nezachytávají se o batoh.

Nový model hodinek je vybaven také automaticky podsvíceným ciferníkem, který například prezentuje soupis každotýdenních tréninků a inspiruje vás k novým aktivitám.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je suunto-9-peak-540x414.png.

Suunto 9 Peak – sdílejte vynikající výsledky

Inspirujte ostatní a sdílejte s nimi vaše úspěchy při absolvovaných výpravách a výsledky tréninků. Spárujte Suunto 9 Peak s bezplatnou aplikací Suunto, abyste mohli sledovat vaše úspěchy z absolvovaných tras a výsledky tréninků, dále dlouhodobé trendy, každodenní aktivity a spánek. Spojte se s jinými členy společnosti Suunto a velmi snadno sdílejte své nejlepší výsledky.

Aplikace Suunto, která je určená pro všechny milovníky sportovních aktivit a výjimečných zážitků, umožňuje plánování vlastních tras pomocí speciálních map oblíbených míst a výchozích bodů pro jednotlivé sportovní disciplíny. Díky ní můžete objevovat nová nevšední místa.

Suunto 9 Peak – buďte sami sebou

Buďte sami sebou a personalizujte své hodinky Suunto 9 Peak díky vhodně zvolenému pásku. V nové nabídce najdete celou paletu barev inspirovaných přírodou a kompletní spektrum funkčních materiálů. Vyberte si svůj oblíbený pásek – silikonový, kožený, nebo vyrobený z mikrovlákna.

Elegantní silikonový pásek se zapínáním na pin je určen pro všestranné sportovní použití a nabízí se ve dvou délkách. Díky tomu můžete hodinky nosit k jakémukoliv oblečení a v každém počasí. Pásek vyrobený z odolného silikonu a vybavený mechanismem rychlého odepínání je pohodlný při nošení a snadno se vyměňuje.

Pásek z kůže nejvyšší kvality se ideálně hodí pro každodenní nošení. Je vyrobený z odolné kůže pocházející ze Švédska, má stylový a klasický vzhled a instalovaný mechanismus rychlého odepínání.

Výjimečně měkký textilní pásek z mikrovlákna se výborně přizpůsobí zápěstí a přitom je pohodlný, prodyšný a bezpečný. Pásek s mechanismem rychlého odepínání se snadno čistí a díky své schopnosti pohlcovat vlhkost se ideálně hodí do každého počasí.

Suunto 9 Peak a Suunto 9 Baro jsou ikonické série chytrých hodinek s funkcemi vyhovujícími potřebám těch nejnáročnějších sportovců a milovníků zážitků pod širým nebem. Navržené ve Finsku, vybavené moderním systémem GPS, barometrem a baterií s velkou výdrží – to jsou hodinky Suunto. Tak se do toho dejte – Adventure start here!https://www.alza.cz/search.htm?exps=suunto%209%20peak

O firmě:  Značka Suunto je něčím víc než jen výrobcem sportovních hodinek. Tato značka v sobě spojuje nadšení milovníků neobvyklých zážitků, dlouhou tradici, finský design a spolehlivost. Všechno to začalo před více než 80 lety, když finský inženýr a orientační běžec Tuomas Vohlonen získal patent na kompas vyplněný kapalinou, s přesnější a stabilnější střelkou než byly ty, které se dosud používaly.

Díky tomuto vynálezu firma Suunto od roku 1936 bezchybně navigovala nejen sportovce a cestovatele, ale také vojáky a námořníky. Dnes sází na trvalý vývoj a inovace zaváděné jejími návrháři. Výsledkem její práce jsou další a další modely outdoorových hodinek, které používají jak profesionální, tak amatérští sportovci a milovníci pohybu.

Témata

, , , , ,


Napište komentář