Nová modelová řada sportovních hodinek Suunto ELEMENTUM

6. Říj 2010 | Článek přečten: 3 056 x

Novinky, Pánské hodinky, Suunto, Značky hodinek

Kolekce sestává ze tří modelů – Suunto Elementum Aqua, Elementum Terra a Elementum Ventus, které jsou specificky určené pro potápění, horolezectví a mořeplavbu. Názvy v překladu znamenají Voda, Země a Vítr, a to jsou právě tři elementy, které obklopují aktivity, kterými je řada Suunto Elementum inspirovaná, a kterými vás spolehlivě navigují.

Nová modelová řada sportovních hodinek Suunto ELEMENTUM

Nová modelová řada sportovních hodinek Suunto ELEMENTUM

Aqua zaznamená uživatelův vstup do vody a zapne všechny funkce a měření, jako jsou hloubka, maximální hloubka, čas ponoru, čas na povrchu a teplotu vody. Ideální pro životní styl, kdy kombinujete městský život s podvodními radovánkami.

Terra je vybaven nezbytnostmi pro přežití v přírodě, jako jsou výškoměr pro kontrolu nastoupané výšky, barometr pro předpověď počasí a kompas pro navigaci. Poskytuje informace, které jsou nezbytné pro pobyt v přírodě se zdravým sebevědomím.

Ventus je velmi sofistikovaný, a přitom elegantní námořní model hodinek s obdivuhodnými funkcemi, které umožňují předpovídat, přicházející počasí, chytrým kompasem pro navigaci a námořní stopky pro dokonalý start. Tyto funkce modelu Ventus z něj dělají nezbytným doplňkem palubního vybavení.

Všechny modely kolekce Elementum jsou opatřeny robustním tělem z nerezové oceli a safírovým sklem s antireflexní vrstvou.

Zdroj: www.suunto-sports.cz

Témata

, ,


Napište komentář