Nové modely hodinek SUUNTO D-SERIES D9, D6 a D4

12. Zář 2011 | Článek přečten: 3 920 x

Novinky, Pánské hodinky, Suunto

Ať jste zkušený technický potápěč, oddaný podvodní nadšenec či dobrodruh objevující podvodní svět, nová řada potápěčských instrumentů Suunto D-series vám nabízí ty nejvyspělejší funkce v atraktivním designu náramkových počítačů, které můžete mít na zápěstí celý den.

Každý instrument z nové řady Suunto D-series – Suunto D9, D6 a D4 byl obohacen řadou nových úžasných funkcí.

D9tx se může pochlubit možností použití trimixu a trimixovým dekompresním algoritmem Technical RGBM, dodnes dostupný pouze s modelem Suunto HelO2, a 3D kompasem s kompenzací sklonu. D6i je vybaven stejným 3D kompasem a dále módem pro freediving spolu s možností integrace tlaku dýchaného média pomocí bezdrátového přenosu. D4i je nyní také k dispozici s možností použití sondy pro bezdrtávoý přenos tlaku vzduchu v lahvi. Věechny tři nové modely Suunto D-series jsou ty stejné, dobře vypadající, funkcemi nabité nármakové počítače, které dobře znáte a rádi použiváte. Jen jsou lepší.

SUUNTO D-SERIES D9, D6 a D4

SUUNTO D-SERIES D9, D6 a D4


Plánujte, objevujte, srovnávejte, sdílejte a propojte se

movescountNejsou to pouze náramkové počítače, které byly zdokonaleny. Software Suunto Dive Manager prošel také vývojem, který přinesl změnu v designu, snadnějším ovládání a kmpabitilitou s Windows – a od roku 2011 – také s počítači Mac.
Movescount.com

S novým softwarem Suunto DM4 + Movescount je snadné plánovat, přenášet data a zaznamenávat ponory na vašem zápěstí. A jakmile se připojíte k online sportovní komunitě Suunto na Movescount.com, budete schopni sdílet a porovnávat vaše ponory s ostatními potápěči na celém světě.

Zdroj: suunto-sports.cz

Témata

, ,


Napište komentář