Články k tématu | "Suunto"

Ideální vojenské hodinky: high-tech vs. old school

Sobota, Srpen 6, 2016

0 komentářů

Je lepší ručičková klasika, nebo hodinky digitální hodinky nabité funkcemi? Tým Soldato už má jasno. Jako zástupce high-tech kousků vybral Suunto a Garmin a porovnal je s „old school“ hodinkami v podobě Luminoxu a Traseru. Celé zamyšlení nad vojenskými hodinkami si můžete přečíst zde: http://recenze.armadninoviny.cz/high-tech-vs-oldschool-a-8-duvodu-proc.html. Další články a recenze o vojenských hodinkách: Traser Outdoor Pioneer – odolné hodinky […]

Celý článek...

Nové modely hodinek SUUNTO D-SERIES D9, D6 a D4

Pondělí, Září 12, 2011

0 komentářů

SUUNTO D-SERIES D9, D6 a D4

Ať jste zkušený technický potápěč, oddaný podvodní nadšenec či dobrodruh objevující podvodní svět, nová řada potápěčských instrumentů Suunto D-series vám nabízí ty nejvyspělejší funkce v atraktivním designu náramkových počítačů, které můžete mít na zápěstí celý den. Každý instrument z nové řady Suunto D-series – Suunto D9, D6 a D4 byl obohacen řadou nových úžasných funkcí. […]

Celý článek...

Vánoční sleva SUUNTO CLAUS pro milovníky hodinek Suunto

Pondělí, Prosinec 13, 2010

0 komentářů

Suunto sleva

Vánoce se neúprosně blíží, a tak pro vás v suunto-sport.cz připravili slevu na SUUNTO ve výši 10%. Stačí zaslat objednávku na objednavky@finnsub.cz a do textu uvést heslo „SUUNTO CLAUS“.

Celý článek...

Nepostradatelný průvodce pro všechny adrenalinové outdoorové aktivity Sunnto Core Black Orange

Sobota, Listopad 27, 2010

2 komentáře

Sunnto Core Black Orange

Pohledem nahoru spatříte hvězdné nebe. Váš počítač Suunto Core však sleduje blížící se bouřku. Upozorní vás prostřednictvím Storm Alarmu – je to jedna z několika užitečných funkcí, které vám pomáhají správně se rozhodovat. Suunto Core je vytvořen na základě úspěchu slavného modelu Suunto Vector a poskytuje vám přesné údaje měřené výškoměrem, barometrem, hloubkoměrem, digitálním teploměrem, indikátorem tendence počasí a digitálním kompasem. Tento přesný měřící instrument pracuje ve čtyřech módech včetně automatického módu, který rozezná váš pohyb a podle toho přepíná mezi výškoměrem a barometrem. Kompas nabízí tradiční použití s otočnou růžicí nebo funkci, která vám umožní zadat, uzamknout a následovat požadovaný azimut. Denní funkce zahrnují duální čas, datum, alarm, sportovní chronograf a předpokládané časy východu a západu slunce.

Celý článek...

Golfové hodinky Suunto G6 analyzují švih golfovou holí

Neděle, Říjen 17, 2010

0 komentářů

Golfové hodinky Suunto G6 analyzují švih golfovou holí

Suunto G6 pomáhá hráčům golfu objevit perfektní švih. Po každém švihu tak hráči mohou kontrolovat své tempo, rytmus, délku zpětného švihu a rychlost. Tato zpětná vazba jim pomáhá identifikovat nejlepší rány, napomáhá vývoji svalové paměti a vede k opakování již pouze dobrých ran. "Strávili jsme více než 2 roky vývojem a výzkumem integrace 3 akceleračních senzorů do lehounkého (55g) počítače Suunto G6, který je schopen provádět měření pohybu vašeho zápěstí 200krát za sekundu s extrémně vysokou přesností." Inovace tohoto náramkového počítače kalkuluje s důsledností, proto Suunto G6 měří i index důslednosti. Tento index značí celkovou přesnost systematicky opakovaných a podobných švihů, čímž odráží přesnost svalové paměti, protože přesnost počítá s důsledností!

Celý článek...

Sunnto Elementum Terra N/black rubber

Neděle, Říjen 10, 2010

0 komentářů

Sunnto Elementum Terra N/black rubber

Unikátní zalesněná krajina Finska je po staletí zdrojem inspirace a ochrany. Přirozeně se tak stala i úrodnou půdou pro vynálezy, které lidi provází na cestách k náročným elementům. Sunuto je lídrem v inovacích a technologii měřících přístrojů s jasnou orientací na spolehlivost a přesnost. Díky tomu atleti i hledači dobrodružství mohou dosáhnout vrcholu nejvyšší hory světa, zdolat rekord v hloubce ponoru, či se vydat na daleké plavby přes pět světových oceánů.

Celý článek...

Nová modelová řada sportovních hodinek Suunto ELEMENTUM

Středa, Říjen 6, 2010

0 komentářů

Nová modelová řada sportovních hodinek Suunto ELEMENTUM

Kolekce sestává ze tří modelů - Suunto Elementum Aqua, Elementum Terra a Elementum Ventus, které jsou specificky určené pro potápění, horolezectví a mořeplavbu. Názvy v překladu znamenají Voda, Země a Vítr, a to jsou právě tři elementy, které obklopují aktivity, kterými je řada Suunto Elementum inspirovaná, a kterými vás spolehlivě navigují.

Celý článek...

Hodinky Suunto

Středa, Říjen 6, 2010

0 komentářů

Hodinky Suunto

Finská společnost SUUNTO byla od 30. let minulého století průkopníkem ve výrobě kompasů a později stanula v čele vývoje potápěčských instrumentů. Roku 1999 uvedla na trh první skutečně outdoorové hodinky - náramkové počítače s funkcemi pro pobyt v přírodě (výškoměr, barometr, elektronický kompas, teploměr, GPS, tepová frekvence atd.) a v loňském roce rozšířila nabídku o tréninkové modely.

Celý článek...