Putovní hodinky Traser Tornado Pro – tooly do akce (III. díl)

27. Zář 2018 | Článek přečten: 1 496 x

Značky hodinek

Jak jsme již psali, po naší republice (ale nejen po ní) putují další hodinky Traser. Konkrétně se jedná o hodinky Traser Tornado Pro v hodnotě 15 700 Kč. Přečtěte si, jak se tyto odolné hodinky s Tritiem líbily dalším třem testujícím – Liquidovi, nickolasovi a kupkovi!

Za projektem stojí Helveti.cz a příběh hodinek a jejich putování můžete kromě časopisu Nosime-hodinky.cz sledovat také na jejich Facebooku nebo Instagramu a s pomocí hashtagu #putovniHodinkyTraser .

Liqid

Za mě Trasery skvěle dělají to, na co byly vyrobeny. Do extrémních podmínek ideál, jen by mohly mít menší pouzdro. Tritium mám rád, na noční stolek ideální záležitost. Dobře udělaná je luneta, díky výstupkům jsem neměl problém s manipulací ani v rukavicích. Trochu mě mrzí pouzdro v PVD, protože si myslím, že při aktivním využití dostane hodně na frak.Jako celek u mě drobrý, mít větší ruku a být třeba myslivec, tak je určitě koupím.

Děkuji Helveti za možnost zkoušky.

nickolas

Trasery jsem měl u sebe na pár dní. Nejsou to hodinky, po kterých bych prahnul, ale o to víc jsem uvítal možnost je vyzkoušet.Jsou to ultimátní tooly. Hodinky pro válečníky, dobrodruhy, prostě do opravdické akce. Věřím tomu, že vydrží skutečně hodně. Voděodolnost 200m je super. Luneta by tady asi mohla byt oboustranně otočná, ale mně jednostranná nevadí a někdo ji bude považovat za výhodu – byť to asi nejsou klasicképotápky. Za chod by luneta deset Aldů určitě nezískala, možná tak čtyřii, ale mě to neuráží. Velikostně jsou podle mě ok. Tvar pouzdra je taky v pohodě. Nevím, jestli je ocelové pouzdro u tohoto typu hodinek ideální řešení. Asi bych volil nějaký ten plast/kompozit. Jsem ulítlý na popsaná dýnka, takže spokojenost. Čitelnost cifru je výborná. Tritium je u daného typu hodinek jasná volba. Já mám raději seikosvit, ale u vojenských hodinek je to tritium lepší.

Já osobně bych v téhle kategorii sáhnul po digitálních hodinkách. Přítomnost ruček je imho činí zranitelnější. Navíc digošky nabízí mnohem více funkcionalit, což se mi líbí. Ale to záleží na vkusu každého soudruha.

Každopádně díky Jirkovi a Helveti za možnost vyzkoušení. Mám tyhle putovní akce rád!

kupko

Tak konečně jsem se dostal k napsání recenze k putovnim hodinkám Traser. Měl jsem štěstí testovat už druhý putovní model této značky a jsem za to rád.Perfektně sedi na ruce a jsou silně návykový. Čitelnost času večer je dobrá. Ne tak čitelná jako u Seiko a to má svuj význam – ať člověk někde v lese nebo kdekoliv jinde na sebe nepoutá pozornostzařícím ciferníkem. Byly se mnou několikrát na horách jak v Beskydech, tak v Jeseníkách: značení cyklo závodu, několik vyjížděk na kole a každý den v práci a také doma 🙂

Tímto děkují za možnost testování.

A my také děkujeme. Nejen kupkovi, ale i ostatním testerům. A příště se můžete těšit na sólo postřehy Xenomorfa, který už jedněm Traserům dal pěkně zabrat a stal se tak docela otcem myšlenky putovních hodinek.

Mezitím můžete hodinky sledovat na sociálních sítích pomocí hashtagu #putovniHodinkyTraser .

Další putovní testování vzniklo ve spolupráci s fórem Chronomag.cz, distributorem značky Traser – firmou Chronoshop a Helveti.cz.

Sledujte s námi putování hodinek Traser v recenzích testerů:

  1. Posíláme do světa putovní hodinky Traser Tornado Pro
  2. První zkoušky ledem – (II. díl)
  3. Tooly do akce – (III. díl)

Galerie:

TémataNapište komentář