TRASER – Švýcarské hodinky s nejnovější luminiscenční technologií

9. Srp 2010 | Článek přečten: 4 766 x

Novinky, Pánské hodinky, Traser, Výrobci hodinek, Značky hodinek

Všechny hodinky Traser ® H3 jsou vysoce kvalitní, vyrobené ve Švýcarsku, extrémně odolné, a navíc vybavené mb-microtec® osvětlením, v současnosti nejlepší možnou luminiscenční technologií. Všechny hodinky jsou dobře čitelné nejen při malé viditelnosti, ale i při úplné tmě.

TRASER - Švýcarské hodinky s nejnovější luminiscenční technologií

TRASER - Švýcarské hodinky s nejnovější luminiscenční technologií

Vlastním vývojem dospěla švýcarská společnost mb-microtec k výrobě samosvítícího zdroje světla, které je 100 krát jasnější, než jakákoli porovnatelná technologie. Světlo je vyzařováno zařízením GTLS (gaseous tritium light source) s obchodním názvem trigalight®. Osvětlení nepotřebuje baterii ani jakýkoli další zdroj světla, bez nutnosti stisku tlačítka. Nevyžaduje žádnou údržbu ani speciální zacházení, a jeho životnost přesahuje 20 let. Tyto vlastnosti udělaly z hodinek Traser ® H3 absolutní nezbytnost k zajištění jak bezpečnosti (nouzové východy), ochrany v průmyslu, tak i pro použití u amerických vojenských jednotek, které tuto technologii využívají od roku 1991.

Stejně jako u ostatních produktů, které byly vyrobeny speciálně pro vojenské účely, jako například švýcarské armádní nože, jeep nebo terénní vůz hummer, stoupá také poptávka po těchto hodinkách i v běžném životě. Díky velkému množství sportů a nadšenců pro outdoor se docenění této technologie a povědomí o ní rychle šíří.

Zdroj: Traser.cz

TémataNapište komentář