Značka MVMT a jejich modelová řada Chrono

6. Říj 2018 | Článek přečten: 2 232 x

Inzerce

Značka MVMT je na trhu již od roku 2013. Od té doby přinesla na trh s hodinkami mnoho elegantních modelových řad. První myšlenkou při zakládání bylo bojovat proti mnoha předraženým a nudným modelům hodinek, které byly k sehnání. A v tomto duchu pokračují i nadále.

Komunita z Los Angeles

Již od počátku značka MVMT fungovala přes sociální sítě a internetové kampaně. Začalo to už tím, že startu značky pomohla crowdfundingová kampaň. A i nadále MVTM vytváří díky sociálním sítím globální komunitu čítající nyní 1,5 milionů lidí.

Všechny modely značky MVMT se zaměřují na kvalitní zpracování a velmi minimalistický a jednoduchý design. A stejně tak tomu je i u značky Chrono.

MVMT Chrono

Jak už název edice napovídá, skutečně se jedná o další originální zpracování klasického chronografu. Jde o modelovou řadu hodinek pro muže, která zahrnuje celkem 35 různých modelů.

Všechny hodinky z řady MVMT Chrono jsou k dostání ve dvou velikostech ciferníku, a to 45 mm, nebo 40 mm. Je samozřejmě už na Vás, co Vám bude vyhovovat. Pásek je pak široký buď 20 mm, nebo 22 mm.

Výbava

Všechny modely jsou vybaveny datumovkou a šesti ručičkami pro měření různých časových úseků (24 h, 30 minut a 60 sekund). Samozřejmostí je také použití minerálního sklíčka, které přidává hodinkám na odolnosti. Hodinky jsou bateriově poháněné a jsou voděodolné (5 ATM).

Design

Jak už bylo řečeno, design je velmi jednoduchý. Ciferník postrádá čísla, která jsou v případě modelu Chrono nahrazena pouze barevnými tečkami.  Pouzdro je vyrobeno z nerezové oceli a pásek je buď kožený, nebo celokovový. U některých modelů je dokonce možné dokoupit další pásek do zásoby. Můžete je tak dle nálady měnit.

Co se týče barevných kombinací, ciferníky jsou buď černé, bílé, modré nebo šedé a pásky jsou pak (mimo modré) k sehnání ve stejných barvách, a ještě navíc v pískově béžové, nebo zlaté. Zkrátka klasické kombinace, které nikoho neurazí a díky kterým budete moct hodinky MVMT Chrono vzít úplně kamkoliv.

Témata

, ,


Napište komentář