Značka hodinek: Romain Jerome

14. Kvě 2010 | Článek přečten: 5 683 x

Romain Jerome, Výrobci hodinek, Značky hodinek

Romain Jerome je mladá hodinářská značka, která byla založena teprve před 5ti lety. Nicméně, o to ambicióznější tato značka hodinek je. Ideologií této značky je propojit minulost se současností. Základem portfolia hodinek jsou historické milníky, jako bylo potopení Titanicu, přistání americké vesmírné lodi Apollo XI na Měsíci a další lidské milníky. Hodinky značky Romain Jerome jsou ztělesněním dneška s minulostí.

Koncepce Romain Jerome se nazývá Slavné Legendy. Nejoblíbenější této série je samozřejmě kolekce hodinek Romain Jerome Titanic DNA. V roce 2004 koupila firma některé části Titanicu, slavné lodi, která se potopila v roce 1912. Zrezivělé železo bylo používán jako základna slitiny, které se stala základním materiálem pro tělo Titanic DNA. Romain Jerome se podařilo vytvořit fantastický model, hodinky-symbol, hodinky-legendu.

Tato značka hodinek se profiluje silnou kontroverzí svých produktových řad, ať už se jedná o hodinky z Titanicu, Sopečné hodinky Eyjafjallajökull-DNA, měsíční hodinky nebo jiné. Budeme se těšit na další nové „revoluční“ typy hodinek.

Fotogalerie hodinek značky Romain Jerome:

TémataNapište komentář