Putovní hodinky Seiko Helmet

20. Říj 2016 | Článek přečten: 2 085 x

Seiko, Značky hodinek

putovni-seiko-helmet Putování hodinek je moc hezký nápad, který už jsme v historii párkrát viděli. Vzpomeňme například náš rozběhnutý seriál s hodinkami Traser Mil-G. Je to skvělá příležitost, aby si milovníci hodinek vyzkoušeli daný model a poslali ho zase dál. Výrobce, distributor nebo prodejce pak získává cennou zpětnou vazbu, fotky a hlavně rozšíření povědomí o daných hodinkách / značce. Zkrátka reklama k nezaplacení a zároveň skvělá služba zákazníkům.

Tentokrát poslala hodinky do oběhu firma Seiko. Konkrétně jde o tzv. Seiko Helmet vyznačující se svým typickým pouzdrem. Pokud se chcete do testování zapojit, stačí napsat na seikowatchczech@gmail.com a zařadit se na seznam čekatelů.

Jak vše probíhá komentovala pro server iLuxus.cz Kateřina Harmannová z firmy Design Trade.

„Fotografie na instagramu bude označená @seikowatchczech a hashtagem #posliSEIKOdal. Hodinky poté předají dalšímu domluvenému v pořadí, případě dle domluvy vrátí zpět administrátorům instagramového účtu” nechala se slyšet Kateřina Hartmannová, marketingová ředitelka společnosti Design Trade, jenž Seiko do Čech dováží. „Zájemci se už nyní mohou přihlásit na direct kanálu SeikoWatchCzech na Instagramu, a nebo na seikowatchczech@gmail.com, protože právě vybíráme z první várky nadšenců” dodává. Zdroj: iLuxus.cz

Fotky na Instagramu si tedy můžete prohlížet pod hashtagem #posliSEIKOdal. Na hodinkovém fóru Chronomag je putování Seiko hodinek věnováno samostatné vlákno.

Seiko Helmet SSA28XK1

Příkladem univerzálnějších hodinek můžou být Seiko SSA281K1. Naopak výstřednější a sportovnější jsou černo-červené helmety Seiko SSA287K1. Seiko nezapomnělo ani na milovníky zlatých hodinek a pro ty jsou určitě nejvhodnější Seiko SSA284K1.

Ukázka sdílení hodinek na Instagramu

Zdroje:

Témata

, , , ,


Napište komentář