Na letadlovou loď jedině s Victorinox Airboss Mach 8

3. Bře 2011 | Článek přečten: 5 881 x

Pánské hodinky, Victorinox

Legendární kolekce hodinek značky Victorinox byla inspirována letadlovou lodí „Air Boss“. Při řízení letového provozu na letadlové lodi je řízení přistávajících a vzlétajících letadel nesmírně zodpovědnou činností, která vyžaduje celou řadu technologicky podpůrných mechanismů – v našem případě hodinek.

Victorinox Airboss Mach 8

Victorinox Airboss Mach 8

Hodinky Victorinox Airboss Mach 8 jsou švýcarské hodinky, které kladou maximální důraz na spolehlivost a přesnost. Tento model je pokračováním úspěšného modelu Victorinox Mach 3 s quartzovým strojkem. Nové provedení otáčí strojek hodinek o 180 stupňů, takže tlačítko, kterým se ovládá chronograf se dostává do pozice čísla 8, kde se snadno aktivuje palcem ruky. Samotná korunka se dostala na místo 2 hodin. Tou je možné aktivovat funkci Visual Countdown, která vám pomůže hlídat čas mezi odlety a přistáváním letadel.

Victorinox Airboss Mach 8 - dárkové balení

Victorinox Airboss Mach 8 - dárkové balení

Victorinox Airboss Mach 8 je vybaven mechanickým strojkem ETA Valjoux 7750 s automatickým nátahem. Vše je zabudováno v nerezovém pouzdře o průměru 45 mm. Setrvačka automatického kalibru vykoná 28 800 polokmitů za hodinu s přesností chronografu 1/8 sekundy.

Victorinox Airboss Mach 8 - dárkové balení

Victorinox Airboss Mach 8 - dárkové balení

A cena? Pro velitele letadlové lodi je zcela směšná, uznejte sami. Zájemci si mohou hodinky koupit v luxusní limitované edici v dárkovém balení za cca. 50.000,- Kč.

Hodinky Victorinox kupujte na www.helveti.cz/victorinox.

Témata

, , ,


2 reakcí na “Na letadlovou loď jedině s Victorinox Airboss Mach 8”

 1. kibi napsal:

  libi se mi 🙂

  Reagovat

 2. Ruhla napsal:

  Air Officer
  The „Miniboss“ oversees flight operations from Primary Flight Control.Also known as the „Air Boss“, the air officer (along with his assistant, the „Mini Boss“) is responsible for all aspects of operations involving aircraft including the hangar deck, the flight deck, and airborne aircraft out to 5 nautical miles from the carrier. From his perch in Primary Flight Control (PriFly or the „tower“) he and his assistant maintain visual control of all aircraft operating in the carrier control zone (surface to infinity, out to 5 nmi) and aircraft desiring to operate within the control zone must obtain his approval prior to entry
  Říká Wikipedie

  Reagovat

Napište komentář