Milion hodinek pro armádu

28. Úno 2015 | Článek přečten: 6 024 x

Traser

Hodinky Traser v armádě

Hodinky Traser v armádě

Málokterá firma se může pochlubit tím, že mezi její zákazníky patří armáda a příslušníci speciálních jednotek.

A právě takový úspěch za sebou má miláček vojáků a fanoušků kvalitní luminiscence, výrobce hodinek Traser.

Jednička mezi luminescenčními technologiemi

Traser si získal srdce vojáků po celém světě unikátní luminescenční technologií známou pod názvem trigalight. Tajemství trigalightu spočívá v použití kapsle s radioaktivním plynem (tritiem), jehož svítivost a „trvanlivost“ hravě předčí konkurenční luminscenční technologie. Žádné nasvěcování, žádný přísun energie baterií. Klidně schovejte hodinky s trigalightem na půdu a za pět let se přijďte pokochat jejich nezměněnou svítivostí ve tmě.

Není proto divu, že se hodinky Traser staly lákadlem i pro „nevojáky“, které nadchla jejich odolnost a jednoduchost, zmíněná luminescenční technologie, nebo prostě jen nálepka hodinek používaných borci ze speciálních jednotek Army Rangers, pyrotechniky, slavných Green Berets a námořních Navy SEALs. Největšího úspěchu ale švýcarská značka dosáhla právě díky dodávkám pro armádu.

Úspěch, nad kterým se tají dech

Nedávno totiž vyšlo najevo, že v letech 1990-2000 vyrobila značka Traser skoro neuvěřitelných milion hodinek (ve spolupráci s více výrobními závody). A to jen pro americkou armádu. Celkové číslo vyrobených hodinek do dnešního dne bude tedy ještě daleko vyšší. Nemluvě o tom, jaké množství hodinek to pak mohlo být do roku 2015, když popularita hodinek Traser strmě stoupá.

Zakázkově byly pro armádu vyráběny například modely:

Proč právě tyto hodinky

Všechny modely spojovala maximální kvalita, absence loga Traser, vodotěsnost a odolnost, důraz na funkčnost a skvělá čitelnost za jakkoli špatných podmínek. Díky tak velké objednávce nebyly hodinky ani drahé a při poškození hodinek ve službě se jednoduše vyměnily kus za kus (zvláště u nejlevnějšího modelu P5390).
Hodinky P6600 Type 6 Mil-G jsou stále v prodeji a těší se velké oblíbenosti i mezi příznivci airsoftu, sportovci nebo rybáři.

Chcete-li tedy armádní hodinky, které opravdu v armádě sloužily a slouží, tak Traser můžeme doporučit.

Hodinky Traser si můžete prohlédnout v prodejně Helveti nebo na jejich specializovaném eshopu www.HodinkyTraser.cz.

Témata

, , , , ,


Napište komentář