Omega SeaMaster Planet Ocean Ceragold Collection

17. Čvn 2013 | Článek přečten: 6 134 x

Dámské hodinky, Omega, Pánské hodinky, Značky hodinek

Novinkou Seamaster Planet Ocean Ceragold posílají hodinářští mistři dílen společnosti OMEGA zásadní pozdrav budoucnosti. Hodinářskou lahůdkou
je keramická luneta, jejíž potápěčská stupnice je vyrobená z inovativního materiálu OMEGA Ceragold™. Kombinace 18ti karátového zlata se zirkonovou keramickou lunetou má svou světovou premiérou.

OMEGA PLANET OCEAN CERAGOLD SE156_Planet Ocean 45mm chrono_232.63.46.51.01.001

Pánský model – KONTRASTNÍ SOULAD

OMEGA Seamaster Planet Ocean Chronograph Ceragold
Hodinky z edice Ceragold určené mužům, jsou výsledkem vývojového procesu, který dal zrod nové technologii. Ta umožnila vytvoření keramické lunety s prvky z 18ti karátového zlata. Na pohled protikladné, až dramatické spojení, dokonale hladké na dotek.
Jako všechny hodinky z kolekce Planet Ocean, mají i tyto speciální funkce pro potápěče včetně jednosměrně otočné lunety a heliového ventilu.
Leštěné fasetované ručky a indexy číselníku jsou vyplněny materiálem Super-LumiNova, modře svítícím ve tmě. Výjimkou je minutová ručka a bod na lunetě, které svítí zeleně. Tyto funkce usnadňují potápěčům odečet času, který stráví pod vodou. Hodinky Planet Ocean Chronograph Ceragold jsou vodotěsné do 600 m / 2000 stop.

Jejich masivní pouzdro s průměrem 45,5 mm a je vyrobeno z 18ti karátového červeného zlata. Největší designovou předností je ovšem leštěná keramická luneta na zirkonové bázi, která jasně kontrastuje s potápěčskou stupnicí z 18ti karátového zlata.
Neméně působivý je i strojek, srdce hodinek Seamaster Planet Ocean Chronograph Ceragold. Jde o aktuální co-axiální kalibr 9301, manufakturní chronograf. Luxusní detaily – černěné šroubky a barely, rotor a můstek – jsou vyrobeny z 18ti karátového červeného zlata. Kalibr 9301 umožňuje nezávislé nastavení hodinové ručky, bez zastavení chodu sekundové ručky. Tuto funkci ocení především ti, kteří hodně cestují a dostávají se často do jiných časových zón.
Dva sub-číselníky jsou horizontálně umístěny na černém lakovaném číselníku. Na prvním z nich je malá vteřinová ručka. Druhý zobrazuje dvanácti hodinový sčítač chronografu, s indikací minut a hodin zároveň. Na pozici šesté hodiny je umístěno datum. Hodinky Seamaster Planet Ocean Chronograph Ceragold jsou osazeny černým koženým s bezpečnostní překlápěcí sponou, rovněž zhotovenou z 18ti karátového červeného zlata.
K dispozici je také varianta bez chronografu, ve velikosti 45,5 mm a 42 mm. Tyto verze jsou vybaveny manufakturním kalibrem 8501 a zhotoveny jsou z 18ti karátového červeného zlata. Okénko data je umístěno na pozici číslice tři.
Na hodinky je poskytována čtyřletá záruka.

Dámský model – MALÁ VELKÁ ELEGANCE

OMEGA Seamaster Planet Ocean Ceragold – White Planet St. Moritz
Další novinkou řady Ceragold jsou hodinky White Planet St. Moritz.
Ve velikosti 37,5 mm kombinují pouzdro z 18ti karátového červeného zlata s bílou keramickou lunetou. Tento model je věnovaný známému horskému St. Moritz ve Švýcarsku, kde bude OMEGA PLANET OCEAN CERAGOLD SE153_PO 42mm and 37.5mm
OMEGA garantem měření času na světovém šampionátu v závodním bobování.
Kromě označení „White Planet“ a „St. Moritz“ nese broušené zadní dýnko ještě gravírování: „Si14“, odkazující na křemíkovou setrvačku, zatímco Ceragold značí technologii výroby keramické lunety s prvky z 18ti karátového červeného zlata.

Přes safírové sklíčko na zadní straně je vidět do manufakturního kalibru 8521, který je nejmenším vyráběným mechanickým strojkem v kolekci OMEGA. Stejný typ trojku najdete i v oblíbených hodinkách Ladymatic.
Seamaster Planet Ocean jsou k dispozici v bílé nebo černé variantě s barevně ladícm koženým náramkem a sponou z 18ti karátového červeného zlata. V kolekci je možné si vybrat mezi velikostí 37,5 mm a 42 mm. Na tyto hodinky je rovněž poskytována čtyřletá záruka.

Zdroj: http://www.omegawatches.com/

Dále si můžete přečíst něco více o historii značky Omega.

Témata

, , , , , , ,


Jeden komentář na “Omega SeaMaster Planet Ocean Ceragold Collection”

  1. LubosHa napsal:

    Tyjo, parádní, trochu drahé na mě (nosím tyhle Festina Trend Retro 16573-1 a jsem spokojen), ale jednou si je sakra koupím 🙂

    Reagovat

Napište komentář