ŠVÝCARSKÁ HODINÁŘSKÁ ZNAČKA OMEGA PŘEDSTAVUJE CONSTELLATION ’09

18. Pro 2010 | Článek přečten: 3 755 x

Dámské hodinky, Novinky, Omega, Značky hodinek

Společnost OMEGA představila aktualizovanou a modernizovanou řadu hodinek OMEGA Constellation pod názvem Constellation ’09. Představené změny zahrnují nejen nové velikosti pouzder hodinek, provedení číselníků a ruček, ale také rozšířenou nabídku hodinkových strojků včetně mechanických strojků s Co-Axial technologií, které společnost OMEGA vyrábí vlastními silami. Dnešním dnem vstupuje tato nová modelová řada do prodeje.

ŠVÝCARSKÁ HODINÁŘSKÁ ZNAČKA OMEGA PŘEDSTAVUJE CONSTELLATION '09

ŠVÝCARSKÁ HODINÁŘSKÁ ZNAČKA OMEGA PŘEDSTAVUJE CONSTELLATION '09

V roce 1982 společnost OMEGA představila nový radikální koncept hodinek Constellation Manhattan jenž skloubily výrazný vzhled s technickou vyspělostí. Hlavním poznávacím znakem byly „pacičky“ neboli „Griffes“.

V roce 1995 se stala tváří kolekce Constellation topmodelka Cindy Crawford. Její inzeráty na řadu Constellation se postupem času vyvinuly ve vlastní kampaň „My Choice“. Řada Constellation tak bývá někdy označována jako „Cindy’s Choice“.

Nová řada Constellation ’09 obsahuje nejen nové modely a přepracované detaily, ale zejména rozšířenou nabídku strojků vlastní výroby s unikátním koaxiálním krokovým mechanismem, který snižuje tření součástek a prodlužuje tak jejich životnost, servisní intervaly a zajišťuje větší stabilitu chodu hodinek v čase.

Pánská kolekce obsahuje dvě velikosti pouzdra 38mm a 35mm. Větší pouzdro je vždy osazeno automatickým strojkem vlastní výroby s koaxiálním krokovým mechanismem OMEGA 8500/8501. Menší pánská verze o velikosti 35mm je osazena quartzovým strojkem OMEGA 1532 nebo automatickým strojkem s koaxiálním krokovým mechanismem OMEGA 2500, jehož základem je strojek ETA 2892.
Dámská kolekce obsahuje čtyři velikosti pouzdra:
• Hodinky Constellation 09 Small Seconds Chronometer s pouzdrem o průměru 35mm, charakteristické malou mimostřednou vteřinovou ručkou. Hodinky jsou osazeny mechanickým strojkem s automatickým nátahem a koaxiálním krokovým mechanismem OMEGA 2202
• Hodinky s pouzdrem o velikosti 31mm osazené mechanickým strojkem s automatickým nátahem a koaxiálním krokovým mechanismem OMEGA 8520/8520
• Modely s velikostí pouzdra 27mm a 24mm, ve kterých je použit quartzový strojek OMEGA 1376

Nové modely řady Constellation jsou k dispozici s číselníky v různých barvách, včetně stříbrné, šampaňské, hnědé a černé. Existují také modely s perleťově bílými číselníky nebo dramatickým vzorem supernovy. Nelze opomenout ani luxusní provedení dámských hodinek označované jakožto „Luxury Edition“. Hodinky jsou v tomto případě osazeny diamanty. Luxusní provedení hodinek je dostupné ve velikostech pouzdra 31mm, 27mm a 24mm.

Všechny nové modely řady Constellation jsou vodotěsné do hloubky 100 metrů.

Témata

, , ,


Napište komentář