Velvyslanec značky hodinek Omega: George Clooney

5. Čvn 2010 | Článek přečten: 5 884 x

Omega, Osobnosti, Pánské hodinky, Značky hodinek

Je zcela běžné, že slavné osobnosti propůjčují svoje tváře slavným značkám. Výjimkou nejsou samozřejmě ani luxusní značkové hodinky. V seriálu „Ambassadors“ – velvyslanců, si představíme slavné tváře, kterými přiřadíme neméně slavné značky a produktové řady.

Omega a George Clooney

Omega a George Clooney

Slavné jméno herce Georgie Clooneyho je spojeno se značkou hodinek Omega. Tuto značku „nosí“ už od roku 2007. George propůjčil svoji tvář pro řadu Planet Ocean.

George Timoty Clooney (* 6. května 1961 v Lexingtonu, Kentucky, USA) je americký herec, scenárista, režisér a filmový producent, syn televizního novináře Nicka Clooneho a synovec zpěvačky Rosemary Clooney a herce José Ferrera. Jedná se o výrazného představitele kladných sympaťáků nebo akčních či romantických hrdinů, který je držitelem ocení Zlatý glóbus i Oscar.

Po nedokončených vysokoškolských studiích a neúspěšném pokusu o dráhu profesionálního baseballisty studoval herectví v Beverly Hills. Začínal, patrně pod vlivem svého otce, jakožto herec v různých amerických televizních seriálech.

TémataNapište komentář