Maurice Lacroix Chronograf Pontos Rectangulaire celý v černé

5. Srp 2010 | Článek přečten: 3 088 x

Maurice Lacroix, Novinky, Pánské hodinky, Značky hodinek

Pánské hodinky s obdélníkovým pouzdrem a automatickým strojkem se stopkami – nový chronograf Pontos od Maurice Lacroix. Jestli nějaké hodinky dokáží evokovat sílu a vitalitu, jsou to právě tyto – Pontos Chronographe Rectangulaire Full Black, maskulinní do nejmenších detailů.

Maurice Lacroix Chronograf Pontos Rectangulaire celý v černé

Maurice Lacroix Chronograf Pontos Rectangulaire celý v černé

Obdélníkové pouzdro nového automatu od Maurice Lacroix nenechává nikoho na pochybách o svém zaměření na sport a výkon. Využívá inovativní keramickou povrchovou úpravu, která zdůrazňuje jeho robustnost a zařazuje hodinky do společnosti špičkových technologických nástrojů. Sportovní vzhled, podpořený masivním kaučukovým řemínkem, záměrně nenechává prostor pro barevné variace. Tento chronograf, černý do posledního detailu, se staví času čelem. Sebevědomě a nekompromisně.

Automatický strojek se stopkami ML112, viditelný přes prosklené spodní víčko, vyzařuje noblesní a sportovní temperament. Noblesní díky ruční dekoraci Côtes de Genève; sportovní svým rhodiovým zabarvením. Mechanický strojek s automatickým natahováním kmitá s frekvencí 28800 a/h a zajišťuje hodinkám rezervu nátahu na 48 hodin.

Síla vyzařující z chronografu Pontos Rectangulaire Full Black je hypnotizující. Dokonale temný, dokonale čitelný, monochromatický a high-tech. Tento chronograf je pro čas tím, čím je výkon pro sport: jeho životem a duší.

Technická data PT6197-SS001-331

POUZDRO: pouzdro z ušlechtilé oceli, 38,21mm x 42.5mm, sportovní úprava: kompletně pískované povrchy, černá keramika, vypouklé safírové sklíčko s oboustrannou antireflexní vrstvou, šroubované spodní víčko s velkým safírovým sklem, velká korunka (Ф 7mm) s radiálním drážkováním pro snadné ovládání, vodotěsnost 50 m / 5 bar, ČÍSELNÍK: satinovaný povrch “Full Black”, sférický tvar, sčítače chronografu a hodinový věnec v různých úrovních, ručně osazené hodinové indexy v černé barvě, PÁSEK: černý kaučukový řemínek, standardní trnová spona z ušlechtilé oceli potažená černou keramickou vrstvou

STROJEK: mechanický strojek s automatickým nátahem ML 112, FUNKCE: centrální indikace hodin a minut, stopky, 30 minutový sčítač chronografu na pozici č. 12, 12 hodinový sčítač na pozici č. 6, ukazatel data na pozici č. 3, Frekvence 28 800 a/h, 4Hz, Rezerva chodu 48 hodin, Počet kamenů 25, Dekorace : rhodiované povrchy, ruční kruhové gilošování.

DOPORUČENÁ CENA: 90.800 Kč

Zdroj: citováno z NEST Praha, výhradní distributor pro ČR

TémataNapište komentář