HUBLOT BIG BANG BLACK CAVIAR, WHITE CAVIAR A LEOPARD

22. Dub 2011 | Článek přečten: 6 104 x

Dámské hodinky, Hublot, Novinky

BIG BANG BLACK CAVIAR
Hodinky jsou vyrobeny výhradně z keramiky (ideální materiál pro hodinky: o 30% lehčí než ocel, 100% odolný proti poškrábání, 100% anti-alergenní, 100% neměnitelný a odolný proti korozi) včetně korunky a ciferníku. Big Bang „černý Kaviár“ je inspirovaný jedinečným designem slavného modelu Jeden Million $ „Černý Kaviár“.

HUBLOT BIG BANG BLACK CAVIAR

HUBLOT BIG BANG BLACK CAVIAR

Model se vyrábí v stejných odstínech černé, pod pojmem „neviditelné zviditelnění“ a jeho keramické reliéfy jsou navrženy, řezány, zkoseny a leštěny stejně jako bagety černých diamantů jeho starší sestry. Vyrábí se v průměru 41 mm a jsou vybaveny automatickým mechanickým strojkem HUB1112.

HUBLOT BIG BANG BLACK CAVIAR

HUBLOT BIG BANG BLACK CAVIAR

Tyto hodinky mají navíc funkci „datumovky“, která je umístněna v okénku na 3 hodinách. Pásek je z černého kaučuku a poskytuje tak mimořádný komfort, flexibilitu a robustnost. 42-hodinová rezerva chodu, a voděodolnost do 100 metrů.

BIG BANG WHITE CAVIAR
Vyrobeny výhradně z keramiky (ideální materiál pro hodinky: o 30% lehčí než ocel, 100% odolné proti poškrábání, 100% anti-alergenní, 100% neměnitelný a odolný proti korozi) včetně korunky a ciferníku, Big Bang „Bílý Kaviár“ je inspirovaný jedinečným designem slavného modelu Jeden Million $ „Černý Kaviár“.

HUBLOT WHITE CAVIAR

HUBLOT WHITE CAVIAR

Model se vyrábí v stejných odstínech bílé, pod pojmem „neviditelné viditelnosti“, a jeho keramické reliéfy jsou navrženy, řezány, zkoseny a leštěny stejně jako bagety diamantů. Vyrábí se o průměru 41 mm a jsou vybaveny automatickým mechanickým strojkem HUB1112.

Tyto hodinky mají navíc funkci „datumovky“ umístněnou v okénku na 3 hodinách. Pásek je vyrobený z bílého kaučuku a poskytuje tak mimořádný komfort, flexibilitu a robustnost. 42-hodinová rezerva chodu, a voděodolnost do 100 metrů.

BIG BANG LEOPARD
Tyto hodinky z Vašeho šatníku vyvedou divokou kočku! Leopardí potisk se vrací do centra pozornosti, je to letošní trend na pódiu, přináší malý dotek svůdnosti a ultra-ženského půvabu.

HUBLOT BIG BANG LEOPARD

HUBLOT BIG BANG LEOPARD

Je to hodně očekávaný návrat, který skvěle zapadá letošního trendu „míchání žánrů“ a viditelně slučuje denní a večerní styl oblékaní. Styl femme fatale leopardího vzoru je v souladu s novou „ležérní elegancí“. Ušlechtilý, přitom rafinovaný a divoký leopardí vzor si nenápadně razí svou cestu do věcí této sezóny, které prostě musíte mít.

HUBLOT BIG BANG LEOPARD

HUBLOT BIG BANG LEOPARD

S jemnými dotyky, jako je například červené zlato, je Big Bang 41 mm Leopard vybaven automatickým chronografem pro znalce a s leopardím vzorem pro módní fanoušky!

Témata

,


Napište komentář