Novým ambasadorem Hublot se stala fotbalová legenda Diego Maradona

17. Čvc 2010 | Článek přečten: 4 395 x

Hublot, Novinky, Osobnosti, Značky hodinek

Počátkem března se argentinský fotbalista Diego Maradona zavázal k partnerství s hodinářskou společností Hublot. Současný trenér argentinského národního fotbalového týmu, známý také jako „hráč 20. století“, po sobě během své kariéry zanechal v historii fotbalu významnou stopu. Diego Maradona – fotbalový génius na svém místě, který vždy dával najevo zalíbení v krásných hodinkách – je nyní součástí velké rodiny Hublot. Světlo světa tak spatřily hodinky Big Bang Maradona.

Novým ambasadorem Hublot se stala fotbalová legenda - Diego Maradona

Novým ambasadorem Hublot se stala fotbalová legenda - Diego Maradona

Diego Maradona získal na svou počest mnoho jmen: například „Zlatý hoch“, který v roce 1995 získal ocenění za přínos fotbalu – cenu Zlatý míč (Ballon d’Or). Díky jedinečnému talentu prožívá neobyčejnou kariéru. Od počátku března můžete tohoto hodinářského nadšence potkat vždy s hodinkami na obou rukách – jeden Big Bang na jedno zápěstí. Hublot i Maradona jsou opravdovými ikonami na svých „hřištích“. Oba jsou vedeni vášní a úspěchem. Značka Hublot si přála vytvořit hodinky, kterými by vyjádřila úctu k této fotbalové hvězdě. Tak vznikl model hodinek, který má na zadní straně pouzdra vyrytou siluetu Diega Maradony s vítězně pozvednutými pažemi.

Hublot

Hublot

BIG BANG MARADONA
Hodinky mají v průměru 44.5 mm. Černé pouzdro je keramické. Antireflexní safírové sklíčko nabízí nerušený pohled na výrazný číselník – světlé indikátory v modré barvě Argentiny vynikají na černém číselníku. Na třech hodinách je umístěno Diegovo šťastné číslo 10 a na šesti hodinách je jeho modrý podpis. Chronograf hodinek s 45 minutovým čítačem je umístěn do automatického strojku hodinek. Edice je limitována 250 kusy.

TémataNapište komentář