HUBLOT CLASSIC FUSION EXTRA-THIN SKELETON

11. Bře 2012 | Článek přečten: 8 791 x

Hublot, Novinky, Pánské hodinky

Hodinky Classic Fusion Extra-thin skeleton znamenají pro koncept Hublot něco zcela nového. Extra tenké skeletové hodinky mají velmi rafinovaný design, který je dynamický a moderní zároveň a zachovává charakteristické prvky hodinek Hublot.

HUBLOT CLASSIC FUSION EXTRA-THIN SKELETON

HUBLOT CLASSIC FUSION EXTRA-THIN SKELETON

Pouzdro hodinek o velikosti 45 mm ukrývá strojek o tloušťce pouhých 2,9 mm, který byl kompletně vyvinutý v manufaktuře Hublot. Skeletové provedení umožňuje prohlédnout strojek a jeho propracované komponenty. Na poloze 7 hodin číselníku je umístěna malá vteřinový ručka. Ručičky hodinek plně kopírují design ruček, které byly použity u historicky prvních hodinek Hublot a jsou tak milým připomenutím začátků značky. Do velmi malých rozměrů strojku se podařilo vložit 123 součástek, 90ihodinovou rezervu nátahu a voděodolnost do 50 metrů. Hodinky jsou k dispozici ve dvou verzích – titanové o limitované edici 1000 kusů a zlaté (18k King Gold) v limitované edici 500 kusů.

Hodinky Classic Fusion Extra-thin Skeleton jsou vyjádřením rovnováhy mezi velmi tenkým pouzdrem, symbolem hodinářského umění a dynamikou a moderním designem značky Hublot – jinými slovy – tento nový model je demonstrací splynutí tradice a moderna zároveň.

Pražský Hublot boutique sídlí na adrese Pařížská 1. Tyto originální společenské hodinky zde můžete objednávat už nyní!

Témata

, ,


Jeden komentář na “HUBLOT CLASSIC FUSION EXTRA-THIN SKELETON”

  1. Millos napsal:

    Veľmi pekný kúsok od giganta Hublot.

    Reagovat

Napište komentář