Big Bang Out of Africa, podporující nadaci African Wildlife Foundation

27. Čvc 2010 | Článek přečten: 2 575 x

Dámské hodinky, Hublot, Novinky, Značky hodinek

Společnost Hublot je pyšná na to, že může být společně s Veronikou Vařekovou součástí pomoci pro nadaci African Wildlife Foundation (www.awf.org). Veronika se totiž nedávno stala ambasadorkou dámské kolekce Hublot.

K podpoře celé nadace a Veroniky uvedla společnost Hublot nový model hodinek s názvem Big Bang Out of Africa. Procento z jeho prodeje půjde na konto této nadace, která se již více než 50 let snaží chránit africké komunity, divokou přírodu, ohrožené druhy zvířat a ráz krajiny. Hublot bude prezentovat AWF logo na vizuálech svých inzertních kampaní s Veronikou a pokusí se tak zvýšit vědomí o této organizaci.

Spoluprácí s Veronikou chtěla navíc společnost Hublot podpořit obraz ženy, která ztělesňuje a sdílí společné hodnoty – cit pro inovaci a dobrodružství a respekt k přírodě. Veronika je skvělou ambasadorkou k propojení hodnot světa luxusu s přírodou, elegance s kreativitou, talentu s dynamikou a závazku s krásou.

Big Bang Out of Africa je velmi ženský a elegantní model. Pouzdro má 38 mm v průměru. Černý číselník je lemován lunetou, která je poseta červenými korundy. Boky pouzdra jsou zvýrazněny červenými kaučukovými vklady. Na 6 hodinách je logo AWF nadace. Edice je limitována 500 kusy.

Cena 12 750 EUR

TémataNapište komentář