Wenger Commando pro bojovníky i úředníky

17. Srp 2010 | Článek přečten: 7 274 x

Novinky, Pánské hodinky, Wenger, Značky hodinek

Společnost Wenger Watch S.A. je připravena splňovat nejvyšší vojenské standardy stejně tak jako vaše požadavky každodenního života. Proto navrhujeme naše hodinky Wenger se stejnou oddaností kvalitě a řemeslu, jako Wenger vyrábí slavné nože pro švýcarskou armádu již více než 100 let. Všechny hodinky společnosti Wenger Watch S.A. jsou navrženy a vyrobeny tak, aby přinášely svým majitelům mnoho let radosti a užitku. Nová kolekce nabízí sportovní hodinky Wenger od velmi jednoduchých modelů až po vrcholné modely, které splňují nejpřísnější podmínky armády.

WENGER Commando

WENGER Commando

Hodinky společnosti Wenger Watch S.A. jsou navrženy a vyrobeny tak, aby přinášely svým majitelům mnoho let radosti a především užitku. Kolekce nabízí sportovní hodinky od velmi jednoduchých modelů až po vrcholné modely, které splňují nejpřísnější podmínky armády.  Švýcarská čokoláda, švýcarský sýr, švýcarské armádní nože a stejně tak i švýcarské hodinky zn. Wenger jsou proslulé díky kvalitě „made in Switzerland„.

Osobně mám velice rád produktovou řadu hodinek Wenger Commando a z té si také dnes ukážeme několik pěkných modelů. Není divu, že tato produktová řada hodinek je často kombinována s armádními noži Wenger. Hodinky se hodí do každé prostředí, ať už jste výsadkář a válíte se ve křoví nebo bahně, nebo kancelářská krysa a válíte se celý den za stolem.

 

TémataNapište komentář