Návrat legendy – Wenger Commando Chrono

15. Srp 2014 | Článek přečten: 4 414 x

Novinky, Wenger

Kdo zná značku Wenger, tak většinou zná také jejich historicky nejúspěšnější řadu Commando. Ta se těší stále velké oblibě. Wenger ji ale v předešlých letech trošku zanedbával a oprašoval jiné řady (Terragraph, Escort) či představoval zcela nové (Roadster, Platoon).

To se ale s rokem 2014 změnilo. Návrat legendy ve velkém stylu – tak bychom popsali nové modely v řadě Commando. Muselo být těžké představit nové modely v tak zavedené řadě, ale Wengeru se to povedlo. Máme tak nástupce modelům jako například Wenger Commando Chrono 70899, Wenger Commando WPER 70890, apod.

Wenger Commando

Wenger Commando

Čím nás nové Commanda potěší

Hodinky Wenger Commando mají ploché safírové sklíčko, velmi bytelné pouzdro, výraznou luminiscenci, stylovou spoušť stopek, odolný kožený řemínek a úžasné kombinace barev. Celkem bylo představeno 5 modelů Wenger Commando Chrono, ale pouhým přehozením řemínku z jiného modelu dostáváme kompletně jiný vzhled.

Každého jistě zaujme změna vzhledu číselníku v závislosti na intenzitě a úhlu dopadu slunečních paprsků. Tento efekt je způsoben jemnou strukturou povrchu číselníku a jeho proužkováním.Je to patrné jak na fotografiích, tak při reálném pohledu na ciferník (ještě markantnější rozdíl). Budete překvapeni, jak moc se mění odstín hodinek v závislosti na tom, zda jste na přímém slunci nebo v šeru.

Nové modely Wenger Commando Chrono

Prohlédněte si je

Hodinky si můžete prohlédnout online na eshopu HodinkyWenger.cz a nebo osobně v prodejně Helveti s.r.o. na adrese: Vítkova 8, Praha 18600.

Galerie hodinek

Témata

, ,


Napište komentář