Výstava HODINY A KLENOTY 2010 je za námi

4. Říj 2010 | Článek přečten: 2 208 x

Novinky

3.10. skončil největší veletrh zaměřený na hodinky a klenoty u nás. Specializovanou mezinárodní výstavu hodin, hodinek, zlatých a stříbrných šperků Hodiny a Klenoty není nutné Vám odborníkům ve šperkařství a hodinářství dlouze představovat. Tato akce, která je v České republice jediná ve svém oboru, každoročně v plném lesku ukazuje nejnovější celosvětové trendy ve šperkařství a hodinářství, a to jak v expozicích předních českých firem, tak stále ve větším počtu též firem zahraničních .

Výstava HODINY A KLENOTY 2010 je za námi

Výstava HODINY A KLENOTY 2010 je za námi

Již tradičně se zde prezentují vystavovatelé zabývající se výrobou a prodejem šperků z drahých kovů, perel, drahých kamenů, oceli, hodin a hodinek, ale i nástrojů na zpracování a přípravu šperků, trezorů a v neposlední řadě firmy zabývající se výrobou dárkových krabiček. Všichni společně proměňují na přelomu září a října Průmyslový palác v největší středoevropskou šperkovnici.

Výstava Hodinky a klenoty

Výstava Hodinky a klenoty

Bohužel ani tomuto oboru se nevyhnula ekonomická recese ve světě. Připravili jsme proto pro rok 2010 finanční podmínky, které jsou pro Vaši účast na výstavě příznivější. Pevně věříme, že tímto krokem nejen posílíme možnosti pro Vaší prezentaci, ale rozšíříme i celkovou nabídku, která osloví daleko větší spektrum odborných návštěvníků.

Témata

, , , , ,


Napište komentář