Mechanické hodinky v 18ti karátovém zlatě Maurice Lacroix

30. Zář 2010 | Článek přečten: 4 680 x

Maurice Lacroix, Novinky, Pánské hodinky, Značky hodinek

Jako jeden z mála nezávislých výrobců švýcarských hodinek vyrábí značka Maurice Lacroix vlastní strojky, je autorem mnoha patentů a ocenění.

Nejvyšší hodinářské umění prezentuje ve své prestižní kolekci s příznačným názvem MASTERPIECE. Hodinky z této řady mají mechanické strojky na ruční nebo automatické natahování. Každý model je jedinečný svým zpracováním a funkcemi.

Každé Masterpiece představují styl a eleganci, navíc jsou i mimořádně výhodnou hodinkovou investicí. Nejprestižnější kousky najdete v limitovaných edicích nebo zpracování v 18kt zlatě.

Mechanické hodinky v 18ti karátovém zlatě Maurice Lacroix

Mechanické hodinky v 18ti karátovém zlatě Maurice Lacroix

Aktuální nabídka celozlatých modelů:

Masterpiece Double Rétrograde MP7018-PG101-930, doporučená cena 350.900 Kč.
Upravený a ručně dekorovaný mechanický strojek UNITAS 6497-1, GMT a datum v retrográdním provedení, ukazatel rezervy chodu.
Prestižní 2.místo v německé anketě Zlatý nepokoj 2006.

Masterpiece Squelette MP7138-PG101-030 , doporučená cena 488.900 Kč.
Upravený a ručně dekorovaný mechanický strojek VLASTNÍ VÝROBY.
Oceněn významnou cenou za nejlepší design RED DOTza rok 2009!

Masterpiece Moon PhaseMP6428-PG101-11E , doporučená cena 341.000 Kč.
Upravený a ručně dekorovaný automatický strojek ETA 2892-2, datum, den v týdnu, měsíc v rocea ukazatel fáze Měsíce.
Všechny časové údaje na jediném místě !

Masterpiece Jours Rétrograde MP6358-PG101-71E , doporučená cena 350.000 Kč.
Upravený a ručně dekorovaný automatický strojek ETA 2892-2, den v týdnu v retrográdním provedení, velké datum.
Atraktivní průhled do stroje přes číselník!

Technické parametry společné pro všechny představené zlaté modely :
pouzdro z 18kt zlata, safírové sklíčko odolné proti poškrábání, druhé safírové sklíčko ve spodním víčku, číselník se stříbra Šterling 925, řemínek z krokodýlí kůže, překládací spona z 18kz zlata.

O značce Maurice Lacroix

Když v šestnáctém století překročili Huguenoti hranice švýcarské Jury, položili zde základ hodinářské tradice. O čtyři století později, přesně v roce 1975, zahájila obchodní společnost Desco von Schulthes AG výrobu nové švýcarské značky – Maurice Lacroix právě zde. V Saignelégier, přibližně 40 km od La Chaux-de-Fonds, místě původu mnoha světoznámých značkových hodinek.

Právě zde Maurice Lacroix vyrábí vlastní pouzdra a další díly. Tady se také hodinky montují, od cenově velmi přijatelných, quartzových, až po komplikované mechanické modely. Stejně jako mnoho dalších značek používá převážně strojky ETA. To vedle příznivých cenových relací přináší i nespornou výhodu ve snadné dostupnosti náhradních dílů a zjednodušuje servis. Maurice Lacroix, to jsou však i náročné mechanické modely, mezi kterými nechybí ani opravdové lahůdky. Nejkrásnější kousky najdete zejména v kolekci Masterpiece. Ne náhodou dostala tato řada výstižný název – „mistrovská práce, mistrovský kus“. Vývojáři firmy se dnes mohou pochlubit u pěticí vlastních strojků. Maurice Lacroix  je také autorem prvních mechanických hodinek s pamětí (model Mémoire 1).

Od 1. října 2001 je Maurice Lacroix, S.A., doposud divize Desco von Schlthess AG právně samostatnou jednotkou. Od roku 2000 je Maurice Lacroix sponzorem Miss Universe, každoročně vítězkám věnuje hodinky z imitovaných diamantových kolekcíí nebo z řady Masterpiece. V červnu 2004 – 2006 byl ambasadorem značky – švýcar Roger Feder – současná tenisová jednička. Reklamní kampaň s dámskými hodinkami Maurice Lacroix byla zase spojena s tváří švýcarské top modelky Patricie Schmid. V současnosti se reklama soustředí na prezentaci samotných hodinek a představuje v ní to nejlepší z vlastní produkce.

Cílem Maurice Lacroix je vytvářet hodinky, které mají ty nejlepší předpoklady stát se klasikou dneška i zítřka. Jsou dostupné ve více než šedesáti zemích světa, ve své třídě vévodí německém trhu. Díky své filozofii, úctě k hodinářské tradici a perfektnímu řemeslnému zpracování zaujímá Maurice Lacroix jedno z čelních postavení mezi švýcarskými značkami. Ročně opustí závod v Saignelégier na 150 000 hodinek nejvyšší kvality, které se prodávají ve více než 4000 vybraných obchodech. V roce 2005 oslavila značka 30 leté jubileum a 15 let kolekce Masterpiece.
Zdroj: NEST Praha

Témata

,


Napište komentář