Tissot Ice Hockey Collection a mistrovství světa v ledním hokeji 2018

3. Kvě 2018 | Článek přečten: 6 726 x

Novinky, Pánské hodinky, Tissot

4. května 2018 započne 82. mistrovství světa v ledním hokeji a pořadatelskou zemí je Dánsko. Předseda Dánského svazu ledního hokeje Henrik Bach Nielsen označil tuto akci za dosud největší sportovní událost v Dánsku. Aby také ne – mistrovství světa v ledním hokeji se tu odehraje vůbec poprvé. U této velké premiéry nebude chybět tradiční švýcarská hodinářská značka Tissot, která je partnerem a časoměřičem mistrovství světa již od roku 1996.Lední hokej patří ve Švýcarsku, které je pro značku Tissot od jejího vzniku v roce 1853 domovem, k nejvýznamnějším sportům, a proto nepřekvapí spolupráce značky se švýcarským národním hokejovým týmem ani s mezinárodní hokejovou federací IIHF.

Na počest této dlouhodobé a úspěšné spolupráce vznikly speciální edice hodinek, protože pro hodinářskou firmu logicky není lepší možnost, jak vyjádřit hrdost, kterou z partnerství s IIHF vnímá, než je mistrovství světa v ledním hokeji.

Ve speciální kolekci lze nalézt tři modely. Model Tissot PRC 200 Ice Hockey T055.417.17.017.02 představuje skvělou volbu pro milovníky sportovních hodinek nejen díky funkci stopek, vodotěsnosti 200 m a safírovému sklíčku. Totéž lze říci i o hodinkách Tissot T-Touch Expert Solar Ice Hockey T091.420.47.057.02, které navíc disponují mnoha užitečnými funkcemi (např. kompas, výškoměr, či kalendář) a které jsou navíc pohodlně ovladatelné pomocí speciálního dotykového safírového sklíčka s antireflexní úpravou. Model T-Touch je ve speciální krabičce doplňen hokejovým pukem. Všechny tři modely odkazují na partnerství s mezinárodní hokejovou federací nejen barevným provedením, ale i logem IIHF na dýnku hodinek.Užijte si společně se značkou Tissot každou sekundu nadcházejícího mistrovství a vžijte se díky modelům věnovaným této výjimečné sportovní události do pocitů nejlepšího hráče utkání, pro nějž jsou právě hodinky Tissot odměnou po jeho excelentním výkonu.

Autor: Jiří Bareš

TémataNapište komentář