Ermenegildo Zegna a Girard-Perregaux

11. Čvc 2010 | Článek přečten: 2 339 x

Girard-Perregaux, Novinky, Pánské hodinky, Značky hodinek

Ermenegildo Zegna – jedna z nejstarších rodinných italských společností oboru – letos oslaví své stoleté výročí. Na aktivity podniku dohlíží dnes již čtvrtá generace rodiny Zegnových. Za dobu své existence se tato módní značka stala známou po celém světě. Její obchody naleznete v šestaosmdesáti zemích.

Sto let života je tím nejlepším důvodem k oslavě a zaslouží si velmi speciální dárek. Společnost Ermenegildo Zegna se rozhodla zpestřit svoje portfolio výrobků o nečekaný kousek. Spojila se s prestižní švýcarskou hodinářskou manufakturou Girard-Perregaux. Partnerství těchto dvou společností, jež mají společnou především vynikající kvalitu, mistrovský um a vášeň pro design, představilo limitovanou edici hodinek Girard-Perregaux 1966 Ermenegildo Zegna.

Ermenegildo Zegna a Girard-Perregaux

Ermenegildo Zegna a Girard-Perregaux

Obě společnosti jsou rodinné a jejich generální ředitelé se spřátelili před nedávnou dobou. K vytvoření takto unikátních hodinek je přivedla společná vize a obdiv k řemeslnickému umění.

„Angelo Zegna – můj skvělý dědeček – byl velkým fandou hodinek. A to dokonce více, než módního oblečení. Zdálo se nám proto, že vytvoření hodinek ke staletému výročí firmy bude mít výjimečný význam.“, říká generální ředitel Ermenegildo Zegna. Angelo Zegna, otec zakladatele značky, byl totiž hodinářským mistrem.
Luigi Macaluso, generální ředitel Girard-Perregaux, se s panem Zegnou naprosto shoduje a říká: „Vytvoření limitované edice hodinek ve spolupráci se značkou Ermenegildo Zegna k jejímu stému výročí byl spontánní a velmi dobrý nápad.“

Ermenegildo Zegna a Girard-Perregaux

Ermenegildo Zegna a Girard-Perregaux

Pouzdro hodinek je vyrobeno z růžového zlata. Ukrývá v sobě mechanismus manufaktury Girard-Perregaux s ročním kalendářem. Datum je zobrazeno v malém číselníku na dvou hodinách. Měsíc ukazuje okénko na pěti hodinách. Hodinová a minutová ručka hodinek mají obě tvar lístků. Díky tomu, že vteřinová ručka je malá a je umístěna v číselníku na devíti hodinách, je ciferník dobře čitelný. Automatický mechanismus Girard-Perregaux si lze prohlédnout skrz průhlednou zadní stranu pouzdra, která je navíc zdobena logem Ermenegildo Zegna.

Hodinky Girard-Perregaux 1966 Ermenegildo Zegna jsou dostupné v limitované edici sto kusů. Exkluzivně je lze pořídit ve dvaceti TOP obchodech této módní značky.

TémataNapište komentář