Podcast o hodinkách Tik Talk Helveti odstartoval 1. dílem

20. Kvě 2024 | Článek přečten: 175 x

Co se nosí, Novinky

V Helveti hodinkami žijeme. Píšeme o nich, natáčíme je i fotíme. Kolegové pro vás připravují záběry a recenze top modelů na YouTube a tady na blogu. V Hodinářské akademii pak vše vysvětlují a dělí se o své zkušenosti. Přesto stále máme na srdci témata, o kterých s vámi chceme mluvit.

A protože do naší prodejny se ne každý z vás dostane, jdeme s podcastem Tik Talk Helveti my k vám. A těšíme se, že vám uděláme radost nejen hodinkami, ale i povídáním o hodinkách a o všem, co s nimi souvisí.

Najdete nás na Spotify, Apple, Youtube, Amazon a Castbox.fm. Máte-li tip na další platformu, napište nám. A jak často budeme publikovat? Prozatím se můžete těšit na přibližně 3 nové díly do měsíce.

Hned na úvod jsme si pro vás připravili téma, které ještě nestačilo úplně vychladnout. Vyzpovídali jsme naši kolegyni Darču, která před pár týdny navštívila největší hodinářskou událost roku Watches and Wonders a další souběžně probíhající hodinářské výstavy a akce v Ženevě.

W&W jsou už nějakou dobu přístupné i laikům, proto doufáme, že vás tímto nalákáme na příští ročník, nebo alespoň na podzimní pražský SEW a Micro Praha. Ale rozhodně bychom vás rádi nalákali na 2. díl Tik Talk Helveti, který jsme věnovali značce Seiko. Rozpovídají se Darča s Patrikem, kteří na Seiko nedají dopustit, přesto nezapomenou i na nějaké ty mouchy.

Pohodlně se usaďte a jdeme na to: 1. Tik Talk Helveti o návštěvě Watches and Wonders 2024

TémataNapište komentář