Helveti.cz – Doslova rozdáváme hodinky

25. Lis 2017 | Článek přečten: 3 565 x

Inzerce

Black Friday je v plném proudu a my v Helveti.cz doslova rozdáváme hodinky. Nejenom, že máme v akci přes 300 hodinek, ale na každé si můžete vzít 5% slevu s kupónem blackfriday.

Rozdali jsme 23 hodinek

A kde rozdáváme hodinky? No jenom se na to podívejte:

To je celkem 23 hodinek, které jsme rozdali nebo poslali do světa na testování během pár týdnů. V tomto tempu bychom rádi pokračovali a rozdávali hodinkami radost. Budou přeci Vánoce a ty máme s dárky spojené.

Bojíte se, jestli se trefíte?

Budou se líbit?

Budou se líbit?

Na vrácení / výměnu hodinek u nás máte 90 dní (3 měsíce), takže s klidným srdcem nakupte už nyní a kdybyste se náhodou netrefili do vkusu, není problém hodinky po Vánocích vyměnit.

U nás je vše o domluvě, takže když budou hodinky nenošené, vezmeme je zpět klidně po půl roce. Víme sami, jak těžké je někdy hodinky vybrat.

Vánoce v Helveti

A když už je řeč o Vánocích, k nim jsme si připravili tradičně malý dárek – nůž v hodnotě 200 Kč ke každé objednávce zdarma. Do toho jsme prodloužili otevírací dobu i na víkendy, naskladnili přes 1500 hodinek a prodloužil lhůtu na výměnu / vrácení na 3 měsíce. Vše se můžete dočíst na naší vánoční akci.

Helveti.cz – děláme hodinkami radost!

Jiří Štencek

 

Témata

, , , , , , , , , , , , ,


Napište komentář