9. ročník tradiční výstavy výjimečných hodinek SEW proběhne na podzim

12. Čvn 2023 | Článek přečten: 674 x

Novinky

Pražský Palác Žofín se opět naplní milovníky hodinek, sběrateli a zástupci hodinářských firem, které zde budou prezentovat své nejnovější kreace. Největší výstava hodinek ve střední Evropě proběhne již v říjnu.

Praha, 5. června 2023 – Oslavte s námi tradici a mistrovství hodinářství na 9. ročníku výstavy výjimečných hodinek SEW. Jedinečná kulturní událost se uskuteční 20. a 21. října 2023, a to opět v nádherných historických prostorách Paláce Žofín v samotném srdci Prahy.

V průběhu posledních let se výstava stala jednou z nejdůležitějších událostí v kalendáři milovníků hodinek a v rámci svých expozic odráží nejenom bohatou tradici, ale také současné inovace stále se vyvíjejícího hodinářského průmyslu. Přítomnost těch nejzajímavějších hodinářských značek světa, včetně tradičních domů horologie a inovativních start-upů tradičně okoření sekce stále se rozrůstajících nezávislých hodinářů – to vše garantuje fascinující přehlídku současného hodinářského umění.

Po minulém ročníku jsme zaznamenali výrazný nárůst zájmu o naši výstavu a velký nárůst „hodinkové“ komunity. Letošní ročník tedy slibuje opět větší návštěvnost a nárůst nových fanoušků,“ prozrazuje Jan Pokorný, ředitel výstavy SEW. 

Návštěvníci budou mít během výstavních dní příležitost prozkoumat nejnovější tikající modely, exkluzivní kolekce a stejně tak opravdu vzácné kousky, a to vše v rámci dvoudenního programu plného doprovodných akcí. Semináře, workshopy a setkání s odborníky pak poskytnou jedinečnou možnost nahlédnout pod pokličku tohoto fascinujícího řemesla. Devátý ročník výstavy výjimečných hodinek v Paláci Žofín je tak nejen oslavou tradice, ale také platformou pro inovace a kreativitu v hodinářství.

Podrobné informace o vstupenkách a programu budou postupně k dispozici na webových stránkách www.sewpraha.com

Témata

, , , , , , , , , ,


Napište komentář