Tenista Tomáš Berdych a Klenotnictví Dušák uzavřeli spolupráci na propagaci hodinářské značky Ulysse Nardin

30. Pro 2010 | Článek přečten: 3 434 x

Novinky, Pánské hodinky, Ulysse Nardin, Značky hodinek

Vůbec nejznámější český tenista současnosti, finalista letošního Wimbledonu a aktuální světová „sedmička“ se stává tváří známé švýcarské hodinářské značky Ulysse Nardin. O navázání této spolupráce se zasloužili představitelé společnosti Klenotnictví Dušák, která patří mezi přední prodejce této kvalitní značky na českém trhu.

Značka Ulysse Nardin patří už více než 160 let mezi špičky v hodinářském oboru. O tom svědčí i více než 4 000 ocenění, která se jí do dnešního dne podařilo získat na různých mezinárodních soutěžích. Proslula především výrobou námořních chronometrů, které svého času patřily mezi nejpreciznější a nejpřesnější mechanismy. Také v dnešní době tvoří nejvýznamnější část produkce kolekce námořních chronometrů.

Ulysse Nardin zastupuje na českém trhu renomovaný prodejce, Klenotnictví Dušák. Právě zástupcům této společnosti se podařilo Tomáše Berdycha, jako tvář značky Ulysse Nardin, získat. „Velice nás těší, že se tváří značky Ulysse Nardin v Klenotnictví Dušák stává vynikající český sportovec, Tomáš Berdych“, nechal se slyšet Zdeněk Kverka, ředitel Klenotnictví Dušák. „Tenista Berdych si především v poslední době získal srdce mnoha fanoušků svými kvalitními výkony. Stejně tak značka Ulysse Nardin si již více než 160 let svou kvalitou získává více a více příznivců“, pokračuje. „Vzájemné propojení je tedy více než logické a věřím, že oběma stranám přinese ještě více prestiže“, uzavírá Zdeněk Kverka.

Model Ulysse Nardin Maxi Marine Chronometer, má zajímavé pouzdro z červeného zlata. Jak název napovídá, jedná se o chronometr s mechanickým strojkem na automatický nátah. Model disponuje rezervou chodu a datumovkou. Navíc je vybaven kaučukovým náramkem s překlapávací sponou.

Druhý model, který Tomáš Berdych prezentuje, nese název Ullyse Nardin Maxi Marine Diver. Také tyto hodinky mají pouzdro vyrobené z červeného zlata. Navíc ale mají i otočnou lunetu. Také Maxi Marine Diver jsou chronometrem s mechanickým strojkem na automatický nátah. Samozřejmostí je rezerva chodu a datumovka. Muži při nošení ocení i komfortní kaučukový náramek s praktickou překlapávací sponou.

Zdroj: Klenotnictví Dušák

Témata

, ,


Napište komentář