Tag Heuer Connected: luxusní švýcarské hodinky s Androidem

25. Lis 2015 | Článek přečten: 4 695 x

Chytré hodinky, TAG Heuer, Značky hodinek

Jen co na březnovém Baselworldu Tag Heuer odhalil své novinky, oznámil, že se společnostmi Google a Intel vyvíjí vlastní „smartwatches“. Začátkem listopadu je konečně představil a jak tomu u hodinek od tohoto výrobce bývá, jde o luxusní podívanou.

Jméno chytré novinky je Tag Heuer Connected a designově vychází z řady Carrera Calibre. Pouzdro je vyrobeno z titanu a řemínek z vulkanizované gumy, díky čemuž se hodinky dostávají na příjemnou váhu 52 gramů. Průměr pouzdra (46 mm) předurčuje hodinky spíše pro pánskou ruku a zaručuje příjemnou čitelnost LCD displeje hodinek, který chrání safírové sklíčko.

Kromě safírového sklíčka zaručuje odolnost i certifikace IP67. Ta potvrzuje, že jsou hodinky velmi dobře chráněny před průnikem mikroskopických částic prachu a měly by vydržet minimálně 30 minut ve vodě v hloubce 1 m.

S hodinkami se připojíte na wifi a přes bluetooth je spárujete s telefonem. Na ciferníku si můžete nastavit zobrazení času (aktuální čas, stopky, budík), počasí či režim Google fit, který ukáže počet kroků, vzdálenost či spálené kalorie. V Google Play je pak pro Android Wear připraveno okolo 4 tisíc aplikací.

Tag Heuer Connected Google Fit

Tag Heuer Connected se vyrábí v zelené, modré, oranžové, červené, bílé, černé a žluté variantě a vyjdou vás na 1500 USD (cca 38 000 Kč). Spolu s příchodem chytrých hodinek Tag Heuer na trh se ale objevily i zprávy, že je vzhledem k rychlosti zastarávání moderních technologií bude možné po uplynutí dvouleté záruky za poplatek vyměnit za klasické hodinky Tag Heuer Carrera.

Barevné varianty chytrých hodinek Tag Heuer Další specifikace:
Procesor: dvoujádrový procesor Intel, 1.6GHz
Paměť: RAM 1GB, úložiště 4GB
Rozlišení displeje: 360×360, 240 ppi
Výdrž baterie: minimálně 25 h
Funkce: wifi, bluetooth, gyroskop, senzor náklonu
Kompatibilita: Android 4.3+ / iOS 8.2+

Zdroj: http://www.tagheuerconnected.com/

Témata

, ,


Napište komentář