Články k tématu | "Longines"

Reedice Longines Ultra-Chron Dive

Pátek, 15 července, 2022

0 komentářů

Každá hodinářská značka má ve svém portfoliu hromadu vintage modelů, jimiž odkazuje na svou bohatou historii. Většinou se však jedná jen o jakýsi face lift, překlopení onoho modelu do dalšího desetiletí tak, aby co možná nejvíc vyhovoval současným trendům a přitom si zachoval „look“ své doby. Jen málokdy je však kladen větší důraz na technologii, […]

Celý článek...

Kate Winslet, Aishwarya Rai Bachchan a Chi Ling Lin odhalí nové přírůstky kolekce hodinek Longines DolceVita

Pátek, 24 září, 2010

0 komentářů

Velvyslankyně značky hodinek Longines Kate Winslet představila nové přírůstky do sbírky DolceVita Longines spolu s ikonou Bollywoodu Aishwarya Rai Bachchan a asijsou herečkou Chi Ling Lin.

Celý článek...

Longines DolceVita – hodinky pro elegantní dámy

Čtvrtek, 13 května, 2010

0 komentářů

Elegantní kolekce hodinek DolceVita od švýcarské hodinářské firmy Longines se nese v duchu let 1930 až 1950. Tyto stylové hodinky vyjadřují radost ze života tehdejší italské smetánky. Právě zde můžeme hledat inspiraci v geometrii a estetice úžasné a invenční kolekce Longines Dolce Vita.

Celý článek...

Značka hodinek: Longines

Středa, 12 května, 2010

0 komentářů

Již od vzniku v roce 1832 ve švýcarském městě Saint-Imier, hrála značka hodinek Longines zásadní úlohu v technologických objevech, zatímco po celém světě byla především zobrazením elegance.

Celý článek...