Stargate

4. Bře 2011 | Článek přečten: 5 129 x

Casio, Pánské hodinky, Vaše hodinky

Mimozemšťané, úžasná technika, náročné mise, na jejichž splnění záleží přežití lidstva… to všechno chce POŘÁDNÉ HODINKY! A moje Casio G-Shock DW-8300 „Stargate“ jsou pořádné hodinky. I proto si v tomto seriálu zahrály.

Casio G-Shock DW-8300

Casio G-Shock DW-8300

Casio G-Shock DW-8300 „Stargate“ připomínají přibližně pět centimetrů velký a skoro dva centimetry silný „puk“. Pouzdro mají modelované v kombinaci oceli a plastu, vše spojené šrouby. Vodotěsnost je 200 metrů a odolnost bývá ověřována už při konstrukci sérií drastických testů. Zkoušena je odolnost proti nárazům, vibracím, elektrickému výboji, magnetickému poli, horku, mrazu a také proti vodě. Sklíčko je minerální, odolné proti poškrábání a navíc zapuštěné pod lunetu tak, aby se mu vyhnulo poškození.

Casio G-Shock DW-8300

Casio G-Shock DW-8300

Pouzdro obsahuje strojek – modul s označením „1288“ – odolný a dostatečně vybavený pro praktické využití – zobrazení času, data, budík, stopky, timer – nic nechybí, nic nepřebývá. Je poháněn baterií s výdrží několika let. Přesnost je dostatečná pro náročné mise, několik vteřin měsíčně.

Řemínek je gumový, velmi odolný a na spodní straně jsou navíc pružné členy, které drží pouzdro perfektně na ruce nebo spíš trochu nad ní a ruka se pod dýnkem nepotí.

Casio G-Shock DW-8300

Casio G-Shock DW-8300

Co víc si na misi pro záchranu lidstva přát?

Dnes už je neseženete nebo jen velmi těžko mezi sběrateli, tento model je z roku 1995. A, věřte mi, že je to škoda!

Autor článku a fotografie: Kibi
Kibi je autorem databáze fotografií a provozovatelem photowatches.eu

Fotogalerie hodinek Casio G-Shock DW-8300

Témata

, ,


Napište komentář