IWC Big Ingenieur edice hodinek Zinédine Zidane

19. Kvě 2010 | Článek přečten: 4 154 x

IWC Schaffhausen, Novinky, Pánské hodinky, Značky hodinek

Velké úspěchy Zinédine Zidane mluví samy za sebe. Francouz alžírského původu se narodil v Marseille, hrál za Bordeaux, Juventus Turín a Real Madrid. Byl mu udělen titul FIFA World Player, 3x byl zvolen Sportovcem roku, v roce 1999 vyhrál Zlatý míč, několikrát se stal mistrem Evropy a mistr světa a stal se vítězem Interkontinentálního poháru.

IWC Big Ingenieur Edition Zinédine Zidane

IWC Big Ingenieur Edition Zinédine Zidane

Právě díky jeho úspěchům se mohl stát velvyslancem značky hodinek IWC Schaffhausen. Hodinky, které ponesou jméno Zinédine Zurane budou mít v průměru 37,8 mm, budou vyrobeny z nerezové oceli. IWC Schaffhausen nová kolekce Ingenieur Edition Zinédine Zidane odráží individuální vkus fotbalisty. Dvě velká červená čísla na ciferníků jsou připomínkou 27. a 45. minuty hry v níž vstřelil Zidane pravděpodobně dva nejdůležitější cíle své kariéry. Na Světovém poháru v roce 1998, který Francie vyhrála 3:0 proti Brazílii v Stade de France v Paříži, Zidane zařídil do poločasu dvě mohutné hlavičky v 27. a 45. minutě.

Dvě červená čísla na jinak všichni-bílá kapitola kruh Velké Ingenieur jsou další připomínkou tohoto. „27“ a „45“ stojan pro minutách hry, v níž vstřelil Zidane pravděpodobně dva nejdůležitější cíle své kariéry. Na Světovém poháru v roce 1998, který Francie vyhrála 03:00 proti Brazílii v Stade de France v Paříži, Zidane se ujistit, ze poločas vedou dvě mohutné hlavičky v 27. a 45. minuty, a tak řeší konečné skóre.

TémataNapište komentář