Ice-Watch a letní kolekce Sili Summer 2010

10. Srp 2010 | Článek přečten: 6 490 x

Dámské hodinky, Ice-Watch, Novinky, Osobnosti, Pánské hodinky, Značky hodinek

Módní a designová značka belgických hodinek Ice-Watch, která zaznamenala od svého zrodu raketový vzestup a prodává se už v 59 státech světa a od června 2010 i v České republice, přichází s trendy novou kolekcí Sili Summer 2010 a deseti novými barevnými modely v atraktivních letních barvách, které zamotají hlavu nejedné módní znalkyni.

Ice-Watch Sili Summer 2010

Ice-Watch Sili Summer 2010


Hodinky Ice-Watch budí pozornost za každých okolností. Spojení klasického tvaru a křiklavých letních barev se optimálně doplňují a činí tyto belgické hodinky neodolatelnými. Které si však vybrat? Letní kolekce 2010 přichází s novými barevnými modely jako Amparo blue, Eucalyptus, Aurora nebo Fusion Coral, které kromě jiného lákají pozornost jasnými tóny modré a zelené, zářící růžovou a sytou červenou. Ice-Watch Sili Summer nejsou jen hodinky, je to dokonalý barevný doplněk k vaší opálené pokožce. Hodinky z kolekce Sili Summer jsou k dispozici ve velikosti UNISEX za 1 998 Kč a velikosti BIG za 2 290 Kč (doporučená maloobchodní cena s DPH). V České republice se módní hodinky Ice-Watch Sili Summer objeví od srpna 2010 například v nabídce prodejny hodinek KOSCOM v Praze (Na Poříčí 44), dále v nabídce internetového obchodu Mall.cz, nebo např. v butiku BUDMA (Karlova 178/22, Praha 1) a mimo Prahu např. v Rychnově nad Kněžnou v prodejně Hubert Schediwy a syn Hodiny-Klenoty (V chaloupkách, Dobrovského 368).

Ice-Watch Sili Summer v hudebním klipu britských The Saturdays
Hodinky z kolekce Ice-Watch Sili Summer se objevují také v nejnovějším videoklipu britsko-irské popové skupiny The Saturdays. Tato pětičlenná populární dívčí formace z UK si vybrala jako doplňky ke svým outfitům pro svůj nejnovější videoklip k singlu Missing You z jejich druhého pořadového alba Wordshaker právě barevné silikonové modely hodinek Ice-Watch Sili Summer. Na nový videoklip se můžete podívat přímo na webových stránkách Ice-Watch: www.ice-watch.com/retail/video.php?video=28

Hodinky Ice-Watch se vyrábějí ve všech možných barvách a z jejich rozsáhlé nabídky si vybere téměř každý. Nabídka čítá širokou škálu kolekcí – např. oblíbenou Sili, klasickou Chrono, luxusní řadu s křišťály Swarovski™ nebo nejzářivější Neon, sestávající z množství trendy modelů, velikostí i barevných kombinací. Ice-Watch naleznete již ve více než 2500 prodejnách po celém světě. Hodinky jsou k dispozici ve třech velikostech jak pro muže, tak pro ženy. Jsou voděodolné od 3 do 10 ATM, horní sklo hodinek je vyrobeno z minerálního skla a polykarbonátu. Kolekce nabízí výběr ze třech variant náramku, a to pásku se silikonovou texturou, koženého náramku nebo plastu. Vybrané modely Ice-Watch jsou opatřené křišťály Swarovski™. Dokonalou tečkou při nákupu Ice-Watch je balení Becubic – originální vtipná krabička, která nejlépe ochrání vaše Ice-Watch před poničením a může posloužit i jako kasička.

Tváří značky pro Českou republiku je v současné době jedna z nejúspěšnějších českých DJek DJ Elite Ester Křížková. Příležitostí zahlédnout nejnovější modely Ice-Watch, horké novinky a MUST HAVE kousky z kolekce Ice-Watch, které bude Ester nosit, bude mnoho. A to nejen při jejích domácích a zahraničních vystoupeních, ale i při dalších akcích, jichž se bude účastnit. V průběhu podzimu 2010 Ice-Watch představí spolu s DJ Elite také kolekci fashion fotografií s hodinkami Ice-Watch v neobvyklých stylizacích. Spolu s DJ Elite bude hodinky nosit také moderátorka populární hitparády t-music chart na TV Óčko Marcela Skřivánková. Mezi další osobnosti – tentokrát ze světa hip hopu, se kterými se chystá značka Ice-Watch v České republice spolupracovat, patří od srpna dvojice hip hopových rapperů Neil Watkinson aka Emdee a Craig Alexander-Smith aka. Dvojici britských umělců můžete znát mimo jiné například ze spolupráce se jmény jako jsou oblíbení Indy & Wich nebo rapper a producent Nironic a další. Poprvé se s hodinkami Ice-Watch oficiálně představí v roli moderátorů největší hip-hopové události roku festivalu Hip Hop Kemp 2010 v Hradci Králové.

TémataJeden komentář na “Ice-Watch a letní kolekce Sili Summer 2010”

  1. Janka napsal:

    Wau, tie sú parádne, kde sa dajú hodinky s obrázka kúpiť ?

    Reagovat

Napište komentář