Audemars Piguet Royal Oak Offshore Arnold Schwarzeneger, The Legacy

12. Bře 2011 | Článek přečten: 4 521 x

Audemars Piguet, Osobnosti, Pánské hodinky

Již od svého uvedení bývá kolekce Audemars Piguet Royal Oak Offshore spojována se známými osobnostmi a celebritami, které si je velmi oblíbily. Nový limitovaný model Royal Oak Offshore, Arnold Schwarzeneger, The Legacy v tomto trendu pokračuje. Arnold však nepatří mezi placené velvyslance značky, tak jak se tomu děje u jiných celebrit. Audemars Piguet prostě patří mezi oblíbené značky hodinek, které Arnold nosí. AP již v minulosti nabízel limitovanou sérii hodinek s označením 3T a hodinky s označením „End of Days“.

Audemars Piguet Royal Oak Offshore Arnold Schwarzeneger

Audemars Piguet Royal Oak Offshore Arnold Schwarzeneger

Vůbec poprvé v hodinářské historii a tedy také poprvé u značky Audemars Piguet jsou pouzdro a luneta hodinek vyrobené pouze z černé keramiky. Číslice na ciferníku a malé číselníky chronografu na 6, 9 a 12 hodinách jsou z leštěného růžového zlata.

Audemars Piguet Royal Oak Offshore Arnold Schwarzeneger

Audemars Piguet Royal Oak Offshore Arnold Schwarzeneger

Stejným materiálem jsou zdobena tlačítka a vnitřní kruh lunety. Tento model by ve své mohutnosti a velikosti 48 mm mohl připomínat ukázku hrubé síly. Ve skutečnosti je však spíše ukázkou perfektní souhry materiálů, konstrukce a síly manufakturní hodinařiny.

Tyto hodinky budou vyrobeny v limitované edici 1500 kusů. Výtěžek z prodeje poputuje na charitativní projekty Arnolda Schwarzenegera.

Témata

,


Jeden komentář na “Audemars Piguet Royal Oak Offshore Arnold Schwarzeneger, The Legacy”

  1. Millos napsal:

    Tieto mi k Arniemu dokonale sedia.

    Reagovat

Napište komentář