TISSOT PRX  už je i ve verzi s chronografem

7. Čvn 2022 | Článek přečten: 1 080 x

Co se nosí, Gerald Genta, Pánské hodinky, Tissot, Značky hodinek

TOMTO článku jsme zmínili podařený návrat designu modelu PRX. Nyní se už dočkali i ti, kterým číselník přišel málo vyplněný a toužili po provedení chrono.

Design pouzdra hodinek zůstal stejný, včetně integrovaného tahu. Vůči verzi bez chronografu narostly hodinky o 2mm a mají tedy průměr 42mm bez korunky.

Chrono verze existuje opět v několika barevných provedeních. Zde je zobrazena bílo – černá varianta, které se ve světě hodinek říká panda. Je hezké, že datumovka u tohoto provedení není kontrastní a zapadá do bílého číselníku.

Tlačítka chrono funkcí jsou stejně jako korunka příjemně velká a ovládání je díky tomu pohodlné a intuitivní.

Na hodinky je hezký pohled nejen z lícové, ale i rubové strany, kde se nachází prosklený průhled na hezký, mírně zdobený mechanický strojek.

Na první pohled zaujme také hezký broušený povrch, jež dodává hodinkám zajímavý vzhled. Kdo hledá mechanický chronograf, který nemá tuctový vzhled, nestojí majlant a nabízí špičkové zpracování, v kombinaci s prestižní pověstí značky TISSOT možná v těchto hodinkách najde to pravé. Server Monochrome tyto hodinky zařadil mezi 6 cool chronografů, viz článek ZDE.

Podrobnější technické paramety a úplný popis hodinek naleznete ZDE.

Text Vít Černý.

Fotografie: Helveti, Tissot

Témata

, , , , , ,


Napište komentář