SAINT HONORE oslavuje 125. výročí se stylem

30. Čvc 2010 | Článek přečten: 3 500 x

Dámské hodinky, Novinky, Pánské hodinky, Saint Honoré, Značky hodinek

V roce 2010 si připomínáme 125. výročí Saint Honoré. Co by mohlo být vhodnější k oslavě této události než vytvoření limitované série hodinek ztělesňující historii značky a její know-how?

SAINT HONORE oslavuje 125. výročí se stylem

SAINT HONORE oslavuje 125. výročí se stylem

Šest exkluzivních hodinek je výsledkem vášnivé práce Saint Honoré související s touto oslavou. Principem této série jsou čtyři základní znaky: pařížský styl, švýcarského hodinářství tradice, inovace a odvážný design.
„Dámské hodinky ‚125. výročí“ zdobí bronzové pouzdro s hedvábnými koženými řemínky v perlově hnědé barvě.

„Pánské hodinky ‚125. výročí“ hodinky jsou dodávány v titanovém provedení. Ozdobou hodinek je pak pásek výjimečné kvality z krokodílí kůže.

Výroba švýcarských hodinek s pařížskou elegancí od roku 1885

Švýcarské hodinky, manžetové knoflíčky a luxusní pera Saint Honoré představují inspirující jméno a dokonalou kombinaci kvality s pařížskou elegancí. Hodinky, šperky a pera Saint Honoré pocházejí z vlastních dílen ve Francii a Švýcarsku a mají unikátní styl vynikající mimořádnou kreativitou. Jedná se o výrobce, jehož kořeny a zkušenosti sahají až do 19. století. Výjimečná hodinářská preciznost značky neodolatelně přitahuje milovníky moderního stylu, a to od Paříže po New York a od Tokia po Dubaj.

TémataNapište komentář