30denní testování hodinek Citizen Satellite Wave v USA

13. Zář 2017 | Článek přečten: 3 457 x

Citizen, Recenze, Značky hodinek

Přečtěte si podrobnou recenzi hodinek Citizen Satellite Wave od Jiřího Štencka z Helveti.cz. Hodinky testoval po dobu 30 dní při cestování po národních parcích USA.

V recenzi se něco dozvíte o technologii solárního napájení Eco-Drive, seřizování času dle GPS, představení funkcí hodinek, porovnání hodinek Citizen Satellite Wave se Seiko Astron a Casio Oceanus a mnohem více. Nechybí ani závěrečný verdikt zohledňující jednotlivé klady a zápory hodinek. Jako bonus je součástí také rozhovor s autorizovaným servisem hodinek Citizen.

Malý výňatek z recenze:

… Po velmi dlouhém a vyčerpávajícím letu jsme v San Jose narazili na možná ještě unavenějšího úředníka na imigrační kontrole. Podle předchozích odbavovaných to nevypadalo jako velká zábava, a ani s námi nekomunikoval příliš vstřícně. Pak ale přišla otázka na moje zaměstnání, na což jsem ochotně odpověděl, že se v ČR zabývám prodejem hodinek. Se vzbuzeným zájmem se na mě podíval a zeptal se jakou značku prodávám. V tu chvíli jsem mu ukázal zápěstí a řekl: “tak například Citizen”. Imigrační úředník se celý rozzářil a už se jal vyhrnovat uniformu na zápěstí, kde měl své Citizen Red Arrows. Hrdě na ně poklepal a řekl: “tak to máme něco společného”. Vyměnili jsme si pochvalné pohledy a celá kontrola skončila s úsměvem a přáním příjemného pobytu v USA. …

Mnohem více si přečtěte na https://www.helveti.cz/blog/citizen-satellite-wave-na-cestach-po-usa/.

Hodinky si můžete zakoupit / prohlédnout na https://www.helveti.cz/citizen-satellite-wave-cc9015-54e.

 

Citizen Satellite Wave na cestách po USA

 

Témata

, , , , , , , ,


Napište komentář