Články k tématu | "Louis Moinet"

Měsíční fáze jako hodinářská komplikace

Čtvrtek, 2 června, 2016

0 komentářů

Měsíční fáze jsou nedílnou součástí života na Zemi. Rozeznáváme čtyři základní měsíční fáze, které se liší dle toho, jak velkou část Měsíce (viditelnou ze Země) ozařuje Slunce: Nov – Novoluní, je období, kdy je celý Měsíc k Zemi obrácen svou neosvětlenou stranou. Měsíc vychází ráno a zapadá večer, nachází se na denní obloze, v této fázi […]

Celý článek...

LOUIS MOINET Spiroscope

Neděle, 26 září, 2010

1 komentář

LOUIS MOINET Spiroscope

LOUIS MOINET Spiroscope kombinuje čisté elegance se sofistifikovaným ručně dělanm čícelníkem. SPIROSCOPE je vybaven exkluzivní mechanickým sebenatahovacím vynutím ve tvaru 360 stupňového rotoru chráněného ochranným štítem.

Celý článek...

LOUIS MOINET – TwinTech Chronograph Racing

Úterý, 13 července, 2010

0 komentářů

LOUIS MOINET – Twintech Chronograph Racing

Značka hodinek Louis Moinet se stala hlavním sponzorem Primetime Racing týmu Joela Feinberga. Velvyslanectví, nebo chcete-li partnerství s tímto týmem má svoje opodstatnění už s ohledem na 2 klíčové vlastnosti typické pro závodní tým i tuto hodinářskou značku – výkon a dokonalost. Toto partnerství inspirovalo hodinky značky Louis Moinet k vytvoření modelu TwinTech Racing. Číselník hodinek TWINTECH CHRONOGRAPH RACING kombinuje sedm různých částí. Ručičky hodinek jsou navrženy tak, aby poskytovaly co nejlepší čitelnost ukazatele času. Tolerance odchylky komponent těchto hodinek se pohybuje do 1/500 mm. Vlastní vinutí strojku zahrnuje přes 150 různých dílů. Díky ergonomické studii se výrobci hodinek podařilo najít optimální tvar pro nošení na zápěstí.

Celý článek...