22 design studio – betonové hodinky

11. Bře 2019 | Článek přečten: 1 375 x

Inzerce

Originalitě se meze nekladou. Už víme, že hodinky mohou být vyrobené z nerezové oceli, nebo  ze dřeva. Ale to pořád není vše. Dnes vám totiž představíme hodinky, které jsou vyrobené z betonu.

Boření hranic

Jak hlásá autor betonových hodinek, 22 design studio, doslova boří hranice tradičního designu. V jejich domovském městě, v Taipei, proto vznikají výrobky, které dávají svým materiálům zcela nový rozměr.

Všechny kousky jsou vyrobené z betonu a oceli. Hlavní myšlenkou 22 design studio – a především hlavní myšlenkou 11 nadšených zaměstnanců firmy – je, aby jejich produkty působily odvážným a silným dojmem. V této produktové řadě vznikly psací potřeby, šperky, a také právě zmiňované hodinky.

Hodinky z betonu

4D Concrete Watch jsou hodinky vyrobené z kombinace oceli a betonu. Jsou zároveň důkazem toho, že 22 design studio miluje experimenty a rádo využívá hry stínů a světlaSnažili se zde pospojovat různé odstíny černé a tmavě šedé, aby docílili potřebného stínového efektu.

Velikost ciferníku je 42 mm a pásek k hodinkám je kožený, samozřejmě také v šedé barvě. Pouzdro je dotvářené technikou PVD. Jedná se o nanášení tenkých vrstev materiálu v mikrometrové tloušťce. Hodinkové ručičky jsou pak doladěné do úplně stejné černé barvy.

Proč si je pořizovat?

Pokud chcete vystoupit z řady, máte jedinečnou možnost. Kdo může říct, že má hodinky z betonu?  Navíc kombinace šedé působí velmi elegantně a příjemně. Hodinky můžete vzít jak do společnosti, tak do města. Zkrátka, 4D Concrete Watch se stanou vaším nerolzučným parťákem pro každou příležitost. 

Témata

,


Napište komentář