Putovní hodinky Traser Tornado Pro vyrazily na cestu

25. Pro 2017 | Článek přečten: 1 463 x

Recenze, Seriál, Traser

Jen co se letos ze Štafetového testu vrátily zpátky ke svému majiteli hodinky Traser P 6600 Type 6 MIL-G Sapphire, vyrazily na cestu další putovní hodinky od Traseru. S nápadem na další testování přišli v Helveti.cz a na cestu vyslali model Traser Tornado Pro v hodnotě 15 700 Kč. Jde o model z řady Traser Tactical s ocelovým pouzdrem s černou PVD úpravou a na NATO řemínku. Vodotěsnost hodinek dostahuje 200 m, nechybí jim safírové sklíčko, jednosměrně otočná luneta ani ukazatel data a jsou osazeny švýcarským strojkem Ronda 715.6 Li.

Přihlašování k testování opět probíhalo na fóru Chronomag ve vlákně s názvem Putovní hodinky Traser. Každý z účastníků může hodinky několik dnů až týdnů nosit, testovat, fotit a pomáhat tvořit zajímavý příběh z jejich putování. Z celkových 42 míst recenzentů je zatím obsazeno 21. Zájemci se tedy mohou stále hlásit.

S hodinkami putuje také jejich cestovní deník, který se bude plnit zážitky a poznatky jednotlivých členů. Po ukončení putování se budou hodinky spolu s cestovním deníkem dražit pro dobrou věc. Vybraná částka poputuje na dobročinné účely (příspěvek pro neonatologické oddělení v Apolináři).

A takhle už vypadají hodinky spolu s příslušenstvím před odesláním. Kromě hodinek testeři v balíčku najdou cestovní deník, hadříky, katalog, záruční knížku a čepici Traser.

Putování hodinek můžete sledovat na již zmíněném fóru, našem Facebooku Helveti nebo na Instagramu. Na sociálních sítích sledujte hashtag #putovniHodinkyTraser. Dojmy jednotlivých testerů budou opět vycházet v seriálu Putovní hodinky Traser na Nosime-hodinky.cz.

Další putovní testování vzniklo ve spolupráci s fórem Chronomag.cz, distributorem značky Traser – firmou Chronoshop a Helveti.cz.

Sledujte s námi putování hodinek Traser v recenzích testerů:

  1. Posíláme do světa putovní hodinky Traser
  2. První zkoušky ledem – (II. díl)

Témata

, , , , , , ,


Napište komentář